Nevedomky a niekedy, napríklad aktuálne na pláži aj nechtiac, sa muž vzruší už len pri pohľade na  ženské prsia. A stvrdnutá bradavka každého zdravého chlapa privádza doslova do vytrženia. Celé ženské telo je najdokonalejším dielom prírody a prsia na ňom sú vážne úžasné. Aj tie tvoje o ktorých si možno myslíš, že nie sú najvydarenejšie. Ver už konečne, že ti môžu práve tvoje bradavky priniesť neskutočnú rozkoš, zážitky, chvíle nádherného uvoľnenia sa po náročnom dni. Vôbec k tomu nepotrebuješ ,,pána tvorstva“.

Ako na to?

Nájdi si pre seba chvíľku a miesto, kde nebudeš rušená. Sústreď sa na svoje prsia, stimuluj hladením, krúživými pohybmi a jemným štipkaním svoje bradavky a dostaví sa zázrak. Bradavkový orgazmus je vynikajúci. Ale na čo viackrát čítať o tomto malom zázraku a pochybovať, čo dokonca neveriacky pritom krútiť hlavou. Stačí raz vyskúšať a sama sa presvedčíš, že si ho budeš dávkovať vždy, keď ti to len trochu okolnosti doprajú. Výskumy o bradavkovom orgazme však hovoria, že sa dostavuje ešte skôr a intenzívnejšie, ak sa na ňom podieľa muž. Ak tvoje bradavky dráždi ,,pán božský“, aktivuje sa v tvojom mozgu ešte rýchlejšie úplne to isté centrum, ako keď ti dráždi oblasť klitorisu a vagíny. Len musí každý brať do úvahy, že citlivosť bradaviek každej z nás je iná a tiež to, že každej z nás vyhovuje niečo iné. Teda dosiahnuť vytúžený cieľ, bradavkový orgazmus, by mala byť príjemná hra, v ktorej všetko postupne, spoločne objavíte, spoznáte a určite aj nájdete to najlepšie, čo vás spolu vovedie do sveta chvíľami až neočakávane skvostnej rozkoše.

Nechaj to na partnerovi

Jemu radíme: stáčaj, líž, saj, jemnučké dotyky pier i rúk striedaj s tvrdšími a pozoruj reakciu samotných bradaviek ich majiteľky, ale aj celkovo to, ako a kedy zažíva najväčšiu slasť pri tom. Bez ohľadu na to, či máš prsia veľké, alebo malé, či majú tvar taký, alebo onaký, každý muž si na nich nájde to, čo sa mu veľmi páči a to sú práve tvoje bradavky. Vzrušujú ich, rád sa s nimi pohrá. Ty ho len správne, nežne a s citom musíš navigovať.

Nezabúdaj na starostlivosť

Ak patríš medzi tú väčšinu, ktorá to už aj tak vie a ich orgazmus praktizuje, tak potom vieš, že si ich treba, ako super erotogénnu zónu aj chrániť, až hýčkať olejčekmi, kvalitnými telovými mliekami a masážami. No a už si pri tom, blízko cieľa. Len pokračuj, masíruj, hladkaj... Bradavkový orgazmus, ak ho docieliš, je úžasný aj bez chlapa, ale rozhodne aj s ním. Pekne si ho prestriedaj a hlavne výdatne dopraj.