Vraví sa, že ženy sú citlivé stvorenia, ale nedajte sa pomýliť. Citlivá duša sa skrýva aj za tou horou svalov, len to tak nedávajú najavo. To, čo zraňuje nás, má rovnaký účinok aj na naše mužské polovičky. A povedzme si úprimne, ak náš chlap uletí a na jednu noc stratí hlavu s inou, poriadne nás to zraní a sebavedomie klesne na bod mrazu. Avšak sú aj iné veci, ktoré nás vo vzťahu doslova mučia.

Laxný prístup

Hoci už ste obaja zložili ružové okuliare a motýliku z brucha dávno odleteli, aj tak očakávate náklonnosť a iné prejavy emócií. Ak sa však váš partner chová chladne, je mu všetko jedno a nezaujíma sa o vás, zrejme mu nebude ani prekážať, ak tento vzťah ukončíte obaja so cťou.

Klamstvo

Aj maličkosti, ktoré sa na seba nabaľujú, dokážu vytvoriť medzi partnermi obrovskú bariéru. Sľubovať niečo, čo nemôžete splniť a hľadať malé nevinné klamstvá, ako z toho von, to sa len tak ľahko neodpúšťa.

Žiarlivosť

Do istej miery je žiarlivosť znakom oddanosti, obdivu a lásky, no aj toto má svoje hranice. Ak ich partner prekročí, stáva sa žiarlivosť hotovým peklom a vy obeťou, ktorá si to odskáče už len pri pohľade opačným smerom.

Manipulácia

Nikomu nie je príliš po chuti ak musí skákať tak, ako ten druhý píska. Ak ste vy tá, ktorá musí mať zakaždým posledné slovo a udáva vo všetkom tempo, dajte si pozor, aby sa karta neobrátila.

Tvrdohlavosť

Zákerná vlastnosť, ktorá vie narušiť nielen partnerské vzťahy. Hoci si za svojím názorom pevne stojíte, občas nezaškodí ustúpiť a sem tam vyjsť tomu druhému v ústrety. To však neznamená, že sa svojho mienenia máte vzdať úplne. Len buďte viac ústretoví. A určite si spomeniete na výrok našim starých mám „Múdrejší ustúpi“. Tie vedeli, prečo nám to vravia.

Skresľovanie

Najmä na začiatku zoznámenia alebo v počiatku vzťahu by ste mali byť úprimní. Prikrášľovanie a vymýšľanie nevedie k ničomu dobrému. Pár takýchto klamstiev a fabulácií by znamenali stratu dôvery a rýchly koniec.