#1 Adam Bárdy

Ak by sme chceli v redakcii vytvoriť prototyp dokonalého muža, vyzeral by ako Adam. Model, vojak a člen čestnej stráže prezidentky Slovenskej republiky je ale pre nás číslo jeden nielen pre svoj atraktívny kukuč a dokonalo vyrysované telo. Na stránkach EMMY sa objavuje pravidelne, a aj preto vieme, že je to človek s veľkým srdcom. A vôbec nám nevadí, že má po boku atraktívnu kosť, dlhoročnú priateľku Bibi.

Adam Bardy sa stal miláčikom nielen všetkých žien, ale aj EMMY.
Zdroj: Lukáš Kimlička

 #2 Filip Cajchan

S atraktívnymi kondičnými trénermi sa v poslednom období roztrhlo vrece, no je len zopár tých, z ktorých vám okamžite padne sánka. My sme ho našli! Filip je mladý a ambiciózny chalan, do ktorého sa máte okamžite chuť zahryznúť.

#3 Marek Čech

Kto iný ako jeden z najúspešnejších slovenských topmodelov by nemal patriť do našej skladačky hot mužov. Tvár prestížnych módnych domov a miláčik Donately Versace má dokonalý azda každý centimeter svojho tela, niet divu, že je múzou aj nášho dvorného fotografa Lukáša Kimličku.

#4 Juraj Loj

Juraj pôsobí na televíznom a divadelnom poli už dlhé roky, no po tom, ako sme ho tento rok uvideli vo filme Šarlatán, kde dokonalo stvárnil milenca Ivana Trojana, sa nám podlomili kolená. Inak, povedali by ste na neho, že má pred štyridsiatkou a je otcom troch detí?

Herec Juraj Loj má výzor ale aj talent hollywoodskej hviezdy.
Zdroj: Archív

 #5 Kryštof Králik

Model, moderátor a už aj herec Kryštof Králik je so svojím výzorom „zlého chlapca“ na roztrhanie. Talentovaný mladík to vie nielen pred fotoaparátom, ale aj pred kamerou. Žeby nový lámač ženských sŕdc?

#6 Martin Valihora

Bubeník svetových rozmerov je v našich zemepisných šírkach neprehliadnuteľný. Dnes už dvojnásobný otec má zo svojej atraktívnosti veru na rozdávanie, preto nečudo, že mu podľahlo mnoho známych krások. Svojou charizmou a talentom dostal aj nás!

Kto by ho nemiloval? Partner herečky Natalie Germaniovej je nielen skvelý muzikant, ale aj otec.
Zdroj: Archív

 #7 Richard Stanke

Aj starší muži majú niečo doseba! Slovenská herecká ikona Rišo Stanke je toho skvelým príkladom. Má vycibrený štýl a šarm elegána, ktorý vie stále rozbúchať nejedno srdce. A ten jeho zamatový hlas!

#8 Richard Autner

Aj vy neveríte vlastným očiam? Áno, aj tohto krásavca s hollywoodskym lookom máme na Slovensku. Herec slovenského národného divadla sa už blysol v mnohých zaujímavých filmoch, ale aj televíznych seriáloch. Tento „Herkules“ našej pozornosti rozhodne neušiel!

#9 Branislav Deák

My vieme, že vám tu možno chýbajú idoly ako Maštalír, či Koleník, ale „starú krásnu“ generáciu zastupuje aspoň Branislav Deák, z ktorého sme ešte stále paf. Jeho južanský look v kombinácií so zmyselným pohľadom a iskrou v očiach nás stále neprestali baviť…

Roman Deák patrí khereckým stáliciam v slovenskom šoubiznise.
Zdroj: Lukáš Kimlička

#10 Filip Šebo

Z bývalého futbalistu sa stal vášnivý triatlonista, ktorý sa istý čas motal aj v modelingových vodách. Filip si prešiel mnohými účesovými premenami, no nás ohúril v dlhých vlasoch a brade, kedy vyzeral pekelne dobre! Emme Drobnej môžeme len tíško závidieť...

#11 Pavol „Ewžen“ Adamkovič

Len málokto vie nosiť eleganciu a štýl tak, ako práve Ewgi, rodák z Topolčian, ktorý svoj život „zasvätil“ výrobou originálnych retro bicyklov Egriders. Neprehliadnuteľná vizáž, tetovania, rokmi pestovaná brada, ale aj vlasové stylingy z neho robia bezpochyby jedného z najštýlovejších mužov na Slovensku. Možno aj preto, že je to jeho životný štýl.

Ewžen je zjav, ktorého na ulici rozhodne neprehliadnete!
Zdroj: Marianna Tomanová

#12 Noël Czuczor

Slovenský herec s netradičným menom a svojimi prirodzenými kučerami by vedel pomotať hlavu nejednej z nás! Mladý krásavec patrí rozhodne medzi najhorúcejších hercov na divadelných doskách. Checknite si jeho filmografiu, stojí za to!

#13 Ego

Aj jeden z najznámejších slovenských raperov nesmie chýbať v našom rebríčku, pretože nás na ňom baví úplne všetko. Trendseter, umelec a ikona pre mladú generáciu zároveň. Baví nás sledovať nielen jeho hudbu, ale aj smerovanie.

#14 Ján Palko

Tento zvodný fešák má na to aj papiere! V roku 2018 sa na svetovej súťaži mužskej krásy Mister Supernational dostal medzi top 10 najkrajších mužov na svete. Jeho krásne telo a tvár Adónisa sa okamžite stali objektom pre mnohých zvučných fotografov. Mať tak toto doma, čo poviete?

#15 Matúš Kolárovský

Mladý, neopozeraný a brutálne atraktívny. Matúš nemá ani len dvadsať a svojim zjavom by sfúkol nejedného z ostrieľaných hercov… Áno, tento sympatický herec slovensko-afrického pôvodu je vychádzajúcou hviezdou seriálu Pán Profesor, kde sa okamžite zaradil medzi najpríťažlivejších tínedžerov.

Matúš Kolárovský patrí k talentovaným umelcom súčasnej generácie.
Zdroj: Archív