...na milenca

Zatiaľ čo väčšina vašich kamošiek sa s tým svojim rozišla po niekoľkomesačnom sexuálnom celibáte, vy ste žiadnu podobnú katastrofu nezažili? Lebo medzi vami dvomi to v spálni fungovalo priam dokonale? Ibaže ten spoločný bežný život už taký dokonalý nebol, tak ste si povedali, že nemá význam siliť to a radšej ste išli od seba. Lenže po tých dvoch (troch či štyroch) nových a nevydarených vzťahoch, ktoré ste po rozchode stihli absolvovať, vám to všetko došlo. Že on bol ten najlepší milenec, akého ste mali a s nostalgiou spomínate na noci, kedy to ním a vami iskrilo ako jaslovská tepelná elektráreň. A tak ste jedného pekného večera chytili do rúk telefón a ani neviete, ako sa to stalo, no váš ex zase pristal vo vašej posteli. Nie, nebudeme vám tu robiť kázanie, že takto sa od neperspektívneho vzťahu nikdy neodstrihnete, vy ako rozumné dievča to tušíte aj sama. Ale takáto dočasná recyklácia na milenca nemusí byť na škodu, lebo ako tvrdia jedenásti z destiach sexuológov, kvalitný orgazmus je ten najlepší lekár. Len by ste mali byť pripravená na to, že vás posteľové rýchlovky, kde ide iba o "to jedno" časom prestanú baviť a sexuálne čaro vyprchá. A vy budete musieť vyhlásiť pátranie po jeho dôstojnom náhradníkovi.

Plusy: V pondelok ráno prichádzate do práce s takým širokým úsmevom, že aj ten najväčší ignorant si myslí, že ste si konečne niekoho našli.

Mínusy: Rátajte s tým, že keď v nedeľu večer bude váš gigolo odchádzať z bytu, ktorý bol kedysi vašim spoločným hniezdočkom, môže sa to zvrhnúť na ľahkú depku. Samozrejme, tú vašu.

Hovorí sa tomu sex with benefits a v časoch núdze to pomáha
Hovorí sa tomu sex with benefits a v časoch núdze to pomáha
Zdroj: Shutterstock