Čím viac pokušení, tým väčší adrenalín. Čím viac príležitostí, tým viac vzrušenia. EMMA odkryla tri príbehy žien, ktoré odhalili partnerov dvojaký život.

Kamoška ho odhalila na Instagrame

Bolo nás veľa. Tých, ktoré odkryli vďaka jednému lajku črtajúci sa nový zamilovaný príbeh. Tých, ktoré „vďaka“ jednému srdiečku v komentári odhalili jeho ďalšiu love story. A hoci ste verili tomu, kto s vami spí už nejaký ten piatok v jednej posteli, a mysleli si, že to nemôže byť pravda, jedného dňa ste zistili, že má aj druhú tvár. „Oči mi otvorila moja najlepšia kamarátka. Na Instagrame a na Facebooku bola nalepená každý deň a neušla jej žiadna ,virtuálna‘ novinka,“ opisuje svoj nečakaný príbeh Kristína. Mala taký normálny život aj normálny vzťah. S Filipom bývali už päť rokov. Jedného dňa však prišla studená sprcha, ktorá jej ružové okuliare úplne strhla. „Poslala mi fotku nejakej neznámej ženy, ktorá objímala môjho muža. Na sekundu som si myslela, že ide o fórik, lebo ma vždy provokovala rečami, že ten môj Filip nemôže byť taký dokonalý, ako sa zdá. Inými slovami, neverila mi, keď som tvrdila, že sa na druhú ani len nepozrie, nie to, že by ma za niekoho vymenil,“ tvrdí Kika.

Bolo nás veľa. Tých, ktoré odkryli vďaka jednému lajku črtajúci sa nový zamilovaný príbeh.
Bolo nás veľa. Tých, ktoré odkryli vďaka jednému lajku črtajúci sa nový zamilovaný príbeh.
Zdroj: Shutterstock

„Niekoľko mesiacov stopovala jeho kroky na sociálnych sieťach, až sa jej podarilo zistiť, že má svoju druhú lásku len päťdesiat kilometrov od hlavného mesta. Myslela som, že je to len zlý sen.“ Lenže sen to nebol, zato krutá realita áno. Filip paralelne prežíval lásku na dvoch frontoch. „Silvia zbierala dôkazy, až kým ho úplne neodhalila. Posielal jej rovnaké kvety na všetky sviatky, aké som dostávala ja. Dokonca sa chválila rovnakými darčekmi, ako som dostávala ja. Cestovala na rovnaké miesta v čase, keď som tam bola aj ja.“ Všetko bolo z Filipovej strany dokonalo pripravené, ale…

„Prišla chvíľa, keď to dotyčná nevydržala a pomaličky sa začala mojím priateľom verejne chváliť. Najskôr to boli spoločné fotky, kde odhalila jeho ruky, neskôr jeho tetovanie na nohe, až prišlo k tomu najhoršiemu,“ odhaľuje dvojaký život svojho chlapa. „Z jej fotiek na Instagrame sme zistili, že na každej našej spoločnej dovolenke bola aj ona. V rovnakom hoteli, na rovnakej pláži, na rovnakom mieste. Bola všade a mne vtedy ani nedochádzalo, prečo Filip tak často odo mňa odchádza. Vždy mi tvrdil, že tu má nejaké pracovné stretnutie. Už chápem, prečo chcel mať vždy dovolenky v partii a nie také, kde by sme boli iba my dvaja,“ konštatuje mladá manažérka, ktorá na jeho triky prišla. Lepšie neskoro ako nikdy.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.