Už dávno to nie je len vďaka dobre urobenej fajke. Hoci uznávame, že táto „stávka na istotu“ vie spraviť zázraky. Urobiť mu to inak ako zvyčajne stojí za to. Každá žena má predsa svoje tromfy. Ak ho občas pustíte aj do vášho zadočka, za to vás bude velebiť. Keď mu do postele privediete ešte nejakú ďalšiu živú „hračku“, bude vás zbožňovať do konca života.

Čítajte viac:

Sexblogerky na scéne: Sú mladé, odvážne a chcú si to užiť v posteli. Aj otvorene o tom písať

Ale čo nové vymyslieť, aby ste ho nikdy neprestali baviť? Nemusíme vás hádam pripomínať, že sexi bielizeň s podväzkami, nové erotické pomôcky či spoločné pozeranie porna by malo byť prirodzenou súčasťou vášho sexuálneho menu. Že chlapa treba neustále zvádzať, že v posteli máte byť kreatívna a sem-tam „to“ okoreniť nejakou fackou, nadávkou či spútaním, že máte pri tom stonať, že ranný sex má byť vaším budíčkom, že análny kolík je pre neho najlepšou hračkou, to dúfam máte dávno zapísané. Ale čo keby ste skúsili niečo skutočne nové? Alebo overené?

Urobte mu tantrickú masáž

Poviete si, že nejde o nič nové, ale vyskúšali ste ju niekedy? Dotyk hrá v našom živote nenahraditeľnú úlohu, preto by sme sa mu mali venovať čo najviac. Hoci divoký sex poteší, tantrickou masážou odpálite poriadnu bombu. Mali by ste si na ňu vyhradiť dostatok času, nejde o žiadnu rýchlovku. Ak rada experimentujete a nebojíte sa, že sa vášho drahého dotýka aj niekto iný, spoločná tantrická masáž v profesionálnom masážnom salóne ho určite odrovná. Ak uprednostňujete väčšiu intimitu, urobte mu to sama. (Naštudujte si ju z rôznych videí na internete) Pôjde o mimoriadne silný emotívny aj fyzický zážitok, ktorý môže trvať aj niekoľko dní. Vážne! V hlavnej úlohe budú kožušinky, pierka, hodvábne šatky, perly a olej. Veľa oleja. Prechádzajte týmito inštrumentmi po jeho tele a nevynechajte ani jeden centimeter. Dotýkaj sa nimi jeho intímnych miest spôsobom, po ktorom bude doslova besnieť. Tantrická masáž v sebe ukrýva neskutočný bonus – niekoľko orgazmov za večer. A to platí pre oboch!

Sexujte na neobvyklých miestach

Jasné, aj to už poznáte... Ale už ste sa milovali v hotelovom výťahu cestou na jedenáste poschodie? Milovali ste sa v skúšobnej kabínke, zatiaľ čo si skúšal novú košeľu? Alebo v mori na dovolenke, kde ste mali okolo seba desiatky ľudí? To je pravé vzrušenie! Táto praktika dostala aj svoje pomenovanie – dogging. Je založená na princípe zakázaného ovocia a úzko súvisí s exhibicionizmom a voyeurizmom. Prekvapte ho a na nič sa nepýtajte. Stačí malá zmienka o tomto bláznovstve a hneď sa mu postaví. Dajte mu dole nohavice, napichnite sa a do ucha mu hovorte perverznosti. Bude sa cítiť ako agent James Bond, ktorému žiadna žena neodolá. Muži milujú prekvapenia a v kombinácii s adrenalínom a so zakázaným ovocím bude ich orgazmus oveľa intenzívnejší. Dávajte si však veľký pozor! Nie že vybehnete zajtra na Slavín a budete si to tam s partnerom slastne rozdávať. Ľahko sa môže stať, že skončíte v policajnej cele.

Napíšte mu erotický príbeh

List. Poviedku. Alebo aj erotickú knihu, ktorú mu môžete darovať na spoločné výročie alebo narodeniny. A nezabudnite ju ilustrovať. Áno, pochopili ste správne. Čaká vás síce náročná úloha, ale sladká odmena. Takže, dajte dokopy svoju najlepšiu bielizeň, navštívte sexshop a dokúpte nejaké rekvizity. Ak nepatríte k tým najväčším hanblivkám, požiadajte svoju kamarátku, aby vám nafotila sexi fotky. Ako inšpirácia vám môže slúžiť Instagram Emily Ratajkowski, tá žena vie pózovať ako bohyňa! Nevadí, že nemáte jej osí pás a veľké štvorky. Odviažte sa! Dôležité je, aby ste mu napísali vášnivý, vzrušujúci, zvrátený, nemravný, no jednoducho ten najcudnejší príbeh, aký si len viete vymyslieť (používajte medziplanetárnu fantáziu), a pridajte k tomu vaše hot fotky. Čo všetko by ste s ním chceli robiť, kde všade vám ho môže strčiť, čo všetko si môže s vami dovoliť... Ak ide o krátky text či poviedku, pošlite mu to v obálke po kuriérovi. Musí voňať a pribaľte mu nohavičky. Ak pôjde o obsiahlejší text, dajte si ho zviazať spolu s fotkami a strčte mu to do pracovnej tašky. Verte, že takéto prekvapenie čakať určite nebude! Garantujeme vám, že si ho pôjde hneď... A večer si na vás poriadne zgustne...

Vyleštite mu ho inak!

Vaša vagína je rozhodne tou najlepšou bránou do raja, ale nikoho nebaví jesť ten istý obed celý rok, však? Muži milujú dobýjať penisom nové miesta a vy ste tá šťastná, ktorá mu to môže dopriať. Pripútate si ho tak ako máloktorá! Zabudnite na pusu, zadok či prsia (aspoň na chvíľu) a skúste mu to urobiť inak. Napríklad takým unikátnym miestom, akým je ženské podpazušie. Pekne lubrikované a úplne vyholené. Jeho penis sa tam bude hravo kĺzať a vy mu tak pripravíte rozhodne netradičný zážitok z dráždenia. Vyskúšali ste ho už urobiť nohami? Táto obľúbená praktika vie tiež rozhýbať váš posteľový scenár. Aj tu je mimoriadne dôležitý lubrikačný gél. Zovrite partnerov penis medzi chodidlá a jemne nimi pohybujte hore a dole. Vyskúšať môžete aj nežné šúchanie žaluďa a nevynechajte ani jeho semenníky. Maznajte sa s nimi, akoby to bola vaša najobľúbenejšia hračka, a sledujte, ako reaguje na vaše stimuly. Žiada si to chvíľku praxe, ale verte, že touto novinkou ho dostanete do varu.

Kúpte mu erotickú hračku ovládanú mobilom

Moderné technológie neobišli ani erotické pomôcky. Výrobcovia za posledné roky priniesli na trh mnoho noviniek, no v súčasnosti sa veľkej obľube tešia hračky, ktoré môžete ovládať svojím telefónom a zažiť tak nový druh erotickej zábavy. Vibrátory, vibračné vajíčka, vibračné Venušine guľôčky či dokonca we-vibe (párový vibrátor) si môžete s partnerom dopriať v tejto hypermodernej verzii ovládanej vaším mobilom. Do pozornosti dávame napríklad prvý bezdrôtový hudbou ovládaný vibrátor na svete OhMiBod FreeStyle, ktorý poteší oboch. On sa s vami môže hrať aj na diaľku a vy od neho dostanete vyvrcholenie aj bez jeho prítomnosti. Tento masážny stimulátor si jednoducho vložíte do nohavičiek a zábava s partnerom sa môže začať. Nech ste kdekoľvek.

Čítajte viac:

Chcete mať lepší SEX? Nespoliehajte sa na muža a podniknite tieto 4 kroky!

Sex ako riziková činnosť: POZOR na posteľové zranenia zo spálne

Skutočný príbeh: Milujem sex s neznámymi mužmi!

Nemáte chuť na sex? TOTO je 6 najčastejších príčin!

Sex v aute: Vďaka týmto radám si ho skutočne užijete!