Kým mladí muži nás zaujmú hlavne svojou krásou a dokonalým telom, u starších pánov je najväčším esom v rukáve ich rozvážnosť, charizma a roky skúseností, ktoré sa ani len zďaleka neprejavujú len na spôsobe premýšľania a prijímania rozhodnutí. Neverili by ste, ako šikovne ich vedia zúžitkovať napríklad v posteli! Tu častokrát nevíťazí dokonalé telo, ktoré vyšlo z posilky, ale kreativita a roky skúseností, ktorými vás dostanú do šialenstva! Na čo sa teda môžete tešiť pri sexe so starším mužom?

1. DOPRAJÚ VÁM ČAS

Starší muži uprednostňujú radšej vytrvalostný beh na dlhé trate, než rýchly šprint. Buďte si teda istá, že na sex s ním budete mať dostatok času a dokonale si ho vychutnáte! Trpezlivosť je výsaha kráľov a tú starší muži rozhodne majú. U nich nejde len o uspokojenie fyzickej potreby, sex vnímajú ako pôžitok, ktorý si treba dokonale vychutnať. Aj vďaka tomu sa môžete tešiť na vyvrcholenie, ktoré bude oveľa zmysluplnejšie, než tie, ktoré ste doteraz zažili.

2. ZAMERIAVAJÚ SA NA PREDOHRU

U starších mužov však platí, že predohra nie je len súčasťou sexu. Jej najrozličnejšie formy vám budú kľudne ukazovať aj po celý deň! Zabudnite na to, že jediná časť dňa, kedy sa vás dotkne, je večer v posteli. Starší muž vo vás vyvolá rozkosš vždy, keď sa mu naskytne čo i len malá príležitosť. Vášnivé bozky, ktoré nečakáte, letné dotyky na najcitlivejších miestach. Tým všetkým si vás bude po celý deň pripravovať, aby vás večer priviedol do úplného šialenstva!

Starší muž vás privedie do šialenstva.
Starší muž vás privedie do šialenstva.
pinterest.com/thoughtcatalog.com

foto: pinterest.com/thoughtcatalog.com

3.  DODRŽIAVAJÚ PRAVIDLO - PREDNOSŤ MÁ DÁMA

Starší muž je gentleman a vždy dá prednosť dáme. Preto si buďte istá, že predtým, ako sa zameria na svoje vyvrcholenie, popracuje, a veľmi usilovne, na tom vašom. A keby len jednom! Nebuďte prekvapená, keď sa počas noci s ním stratíte v tom, koľkokrát ste dosiahli svoj úplný vrchol!

4. MAJÚ LEPŠIU VÝDRŽ

Jednoducho povedané, starší muži toho znesú viac, než tí mladší. Môže za to nielen vek, ale aj skúsenosti. Zrejme sa však nenájde ani jedna z nás, ktorej by táto skutočnosť prekážala, keďže nám to prinesie dlhší čas strávený rozkošou, ktorá je tak veľmi príjemná!

5. NIEKOĽKOKRÁT ZA JEDNU NOC

Samy vieme, že niektoré dni máme proste väčšiu chuť na sex. So starším mužom toto vôbec nie je problém! Celú sexuálnu hru dokáže začať odznova aj niekoľkokrát za jednu noc, až sa nebudete stačiť čudovať!

Budete sa vznášať v oblakoch!
Budete sa vznášať v oblakoch!
pinterest.com/dailyinformator/

foto: pinterest.com/dailyinformator/

6. NIE VŽDY DOSIAHNE SVOJE VYVRCHOLENIE

Vás privedie do šialenstva a hodiny sa s vami zahráva v posteli, niekoľkorát počas noci vás uspokojí a on to ustojí bez jediného vyvrcholenia. Nebojte sa, nie je to preto, že ho nepriťahujete, práve naopak! Starší muži jednoducho chápu, že sex nie je o sebectve a že ich vlastný orgazmus je len bonusom. Oveľa dôležitejšie je pre neho spojenie s vami a to, že si spoločne vychutnávate vzájomné potešenie.

Čítajte viac:

Sex na červenú? Možno utuží váš vzťah

Žiadne podriaďovanie sa mužom v posteli: TOTO slastné desatoro každá z nás potrebuje!

TOTO sú veci, ktoré ženy v posteli milujú: Ak ich dodržíte, máte vyhraté!

Sex podľa veku: Je to síce len číslo, ale v posteli môže veľa zmeniť

Fit aj v posteli: 10-minútové cvičenie, ktoré zlepší váš sexuálny život