Moja blízka kamarátka sa mi po dlhom čase zdôverila, že udržuje (nielen) sexuálny styk s istým ženatým a vplyvným pánom z hlavného mesta.

„TY?“ spýtala som sa jej to asi trikrát, neveriac, že tá vždy nevinná a krehká, volajme ju Zuzana, môže byť niečoho takého schopná. Tá „svetuškárka“, ktorá by nikdy nič podobné nikomu neurobila. Nielen vlastné skúsenosti (áno, jej dva posledné vzťahy sa skončili práve pre milenku) ju prinútili rozmýšľať rovnako ako táto časť žien. Lebo milenky boli, sú a vždy budú pliagou vzťahov. No až kým sa po tých viac ako dvojročných sexuálnych orgiách do neho len tak sčista-jasna v predvianočnom období nezamilovala a zo začarovaného kruhu nevedela vyjsť. Jej priznanie nespôsobil dvojitý punč na vianočných trhoch, ale zúfalstvo, s ktorým nevedela ďalej naložiť.

Zuzanu som vždy považovala za inteligentnú ženu s uprataným hodnotovým rebríčkom, ktorá bola samostatná a nepotrebovala si „privyrobiť“ ako tie umelé bábiky v bratislavských baroch. (Hoci, baby, ak sledujete trendy, plastom odzvonilo). Tak sa jej pýtam prečo. Prečo skončila tak, že je na pokraji zrútenia? Každý príbeh milenky má síce iný dej, ale tento, ten bol okorenený naozaj neuveriteľnými ingredienciami. Ako mi ho rozprávala, mala som podozrenie, že začala šliapať na niečom novom z Kolumbie alebo ju začarovala nejaká sekta, pretože toto robiť pre chlapa je už fakt dosť!

Majster v pretvárke

Spoznala sa s ním asi pred tromi rokmi na večierku, ktorý organizovala jej eventová agentúra. Práve vďaka práci mohla spoznať mnoho zaujímavých mužov, ale poznáte ten pocit, keď sa neviete preniesť a odpútať z bývalého vzťahu, pretože „nikto nemá to, čo mal Vlado“. Je jedno, že bol chorobne žiarlivý (to vnímala ako veľký prejav lásky), aj to, že keď mal vypité, sem-tam ju vyplieskal (aj to si vedela odôvodniť jeho vyčerpávajúcou prácou právnika, jednoducho sa potreboval vyventilovať). Ale, ako sa hovorí, klin sa klinom vybíja a jedného dňa spoznala Richarda. Úspešného, bohatého, vyšportovaného, v najlepších rokoch, ktorému sa na prste neligotala žiadna obrúčka. Na firemnom večierku ju začal baliť slovníkom a gestami džentlmena. Pretože vždy ctila pracovnú etiku, nikdy si nič nezačínala s klientmi. Netušiac, že ide o veľké zviera, ho s veľkou radosťou úspešne odbíjala, napriek tomu, že pri pohľade na neho jej neraz napadlo to isté, čo jemu. Richard sa však nevzdával a zaútočil o pár dní. Tým odmietaním si ho totálne získala.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.