Impulzy, ktoré vás rozcítia, stúpne vám pri nich tlak a máte chuť sa na drahého vrhnúť pri najbližšej príležitosti, nemusia byť hneď prvoplánové. Existujú aj iné situácie, pri ktorých drsnejšia polovička stúpne vo vašich očiach a chceli by ste sa k nemu hneď pritúliť. Sú to napríklad tieto...

SPOLOČNÉ UPRATOVANIE

Zo štúdie amerických vedcov vyplynulo, že ak páry spoločne upratujú a často vykonávajú domáce práce bok po boku, sú v posteli výkonnejšie. Počas pobehovania s prachovkou v ruke sa vám v tele rozprúdi krv a podobne ako pri cvičení sa vyplavia hormóny šťastia a dobrej nálady. To vás následne nakopne aj k iným činnostiam... A uznajte, chlap s utierkou v ruke alebo pri umývaní hrncov je dosť sexi!

Spoločné upratovanie? Super nápad!
Spoločné upratovanie? Super nápad!
Shutterstock

Foto: Shutterstock

SÚŤAŽTE

Čo vám dokáže zdvihnúť adrenalín? Samozrejme súťaženie! Pri hre sa spolu zabavíte, veľa nasmejete a keď budete vyhrávať, samozrejme ho aj podpichnete. Vymyslite si niečo bláznivé, napríklad sa stavte, kto skôr dobehne k určitému cieľu alebo si zaspomínajte na detstvo a zahrajte sa Človeče, nehnevaj sa. A ak bude vyhrávať on, aspoň mu môžete pochlebovať, aký je super. To bude určite rád počuť.

SPRAVTE DOBRÚ VEC

Viete si predstaviť niečo krajšie a romantickejšie, ako keď počas spoločnej prechádzky nájdete zatúlané šteňa a on si ho osvojí? Toto milé gesto vám rozbúcha srdce a budete po ňom túžiť viac, ako kedykoľvek predtým. Ono vo všeobecnosti platí, že keď spolu podniknete niečo nesobeckého, citovo sa zblížite, čo sa prejaví prudkou túžbou. Možno to na prvý pohľad nie je také vzrušujúce ako chlap v tielku čo maká v posilke, ale dobrý, láskavý muž vás bude priťahovať určite viac, ako narcis, ktorý má na Instagrame plno selfíčok.

Čítajte viac:

Randím s tvojím chlapom: Myslíte, že je vám verný? Budete v šoku, online zoznamky sú plne ženáčov

Najbizarnejšie sexuálne rekordy: Pozor, niektoré sú len pre silné povahy!

Diagnóza OTRAVNÝ: Čo s chlapom, ktorý za vami behá ako šteniatko, no vy ho nechcete? Ako sa ho zbaviť?

Budem tvojou OTROKYŇOU: Skutočný príbeh mladej ženy, ktorá si v posteli nechá od muža ubližovať

Nepreháňajú to už? Svetové celebrity sa fotia na Instagram ako do porna!

Muž, ktorý vám zlomí srdce: Odhaľte ho vďaka týmto trom znakom!

Bozkávací manuál: 5 zaručených tipov, ktoré z teba urobia profíčku!