Často z nekvalitného sexuálneho života obviňujeme svojich partnerov. No vo väčšine prípadov si za to môžeme aj samé. Prečo? Čakáme, že nám naši chlapi na očiach uvidia, ako to máme radi a čo nám robí dobre. Aj keď by sme si to mnohé želali, oni takto nefungujú. Majú všeobecný prehľad o tom, čo majú ženy rady, ale tak ako vo vzťahu, aj v sexe si každá z nás potrpí na niečo iné. Tak naberte odvahu a dajte TO zo seba von!

Čítajte viac:

Tomuto sa radšej vyhýbajte! 15 maličkostí, ktoré mužov na ženách odradí

To, čo nám bráni prežívať vlastnú sexualitu naplno je väčšinou náš vlastný ostych. No uvedomujete si, o čo všetko sa sama pripravujete? A načo je vôbec dobré skrývať svoje tajné túžby? Ak sa otvoríte, váš partner bude nadšený a vy si konečne začnete užívať!

Krok č. 1 - Priznajte si, čo máte rada a čo by ste chceli zažiť

Pre sexualitu ženy je veľmi dôležité, aby poznala svoje telo a túžby. Skúste si jeden večer urobiť sama pre seba a pozhovárať sa so svojím vnútrom. Zapáľte si sviečky, nalejte pohár vína a predstavujte si, čo všetko by ste chcela v sexuálnej oblasti zažiť. Zabudnite na cenzúru, ste tu iba vy a vaše myšlienky. Skvelý spôsob, ako zistiť, čo vás vzrušuje je aj masturbácia. Objavujte svoje telo. Pomôže vám to pochopiť vaše sexuálne ja a nabrať odvahu uviesť do praxe aj tie najtajnejšie predstavy.

Krok č. 2 - Rozširujte si obzory

Ani tí najväčší filozofi sa nezaobišli bez kníh, a aj tí najlepší milenci potrebujú inšpiráciu. Siahnite po literatúre s erotickým obsahom, inšpirujte sa v sexi poviedkach a filmoch. Ani obyčajné porno nie je na zahodenie. Mnohokrát možno zistíte, že uvidíte veci, ktoré by ste sami chceli vyskúšať, len ste sa na to ani neodvážili pomyslieť...

Krok č. 3 - Sexi priznanie

Keď ste sa už rozhodla pre vlastnú sexuálnu revolúciu a máte jasno v tom, čo chcete, porozprávajte sa o tom s partnerom. Samozrejme, je vhodné vystihnúť správny okamih. Urobte si príjemný večer vo dvojici, uvarte si večeru a v takejto intímnej atmosfére ho poteš svojimi erotickými návrhmi. Opíšte mu svoje predstavy a túžby. Nebojte sa povedať, čo vás nebaví a naopak.

Krok č. 4 - Komunikácia v akcii

Dosť bolo situácií, keď ste už-už skoro boli, ale on zmenil polohu a váš orgazmus bol v háji. Nebojte sa otvorene komentovať jeho výkony, ak sa blížite k cieľu povzbudzujte ho. Iste sa vám už nestane, že prestane v tom najlepšom. Navigujte ho a poraďte mu, ako vás priviesť na vrchol rozkoše. Hlavne rozprávajte! Potom sa nestane, že budete trpieť niečo, čo vás nebaví a čakáte na niečo, čo on nikdy nespraví. Nebojte sa experimentov, erotických pomôcok a rekvizít.

Čítajte viac:

Poznáte najnovšie sexuálne trendy? Neuveríte, ale aj svet erotiky podlieha móde

Dajte vašej LÁSKE šancu: Obrázkový manuál šťastného vzťahu

VIDEOdoják: Títo dvaja vám dokážu, že láska nepotrebuje slová

Bláznivo zamilovaní? Najtrápnejšie prejavy lásky, ktorými otravujete okolie