1. Menej je viac

To v praxi znamená: menej slín, menšia rýchlosť otáčok pri tanci jazykov, menej hryzenia pier. Muži nemajú radi, keď im príliš hryzieme do pery a ťaháme ju alebo im sajeme jazyk, akoby ho strčili do vysávača. Buď aktívna, ale s mierou.

via GIPHY

2. Buď sama sebou

Bozky nie sú maratón ani scénka z erotického filmu. Nejde tu o dokonalú techniku ale o to, aby si doň úprimne vložila svoje pocity a túžby. Na výsledku sa to rozhodne odrazí.

via GIPHY

3. Daj si pozor na dych 

Nič nie je horšie, než keď počas bozkávania dostaneš kompletný prehľad o partnerovom jedálnom lístku zo včera aj z dneška. „Ak sa chystáte na rande, pri ktorom sa nezaobídete bez bozkov, určite sa 12-20 hodín pred stretnutím vyhýbajte jedlám a nápojom, ktoré nechcete, aby z vás boli cítiť,“ radí dentálna hygienička Renáta Gumanová. „Žuvačka totiž len chvíľkovo prekr yje nepríjemný dych, no aromatickejšie potraviny budú z dychu aj tak cítiť. Rovnako to platí aj o cigaretovom dyme.“ Ak si chceš poistiť svieži dych, začni už správnym výberom zubnej pasty, ústnej vody a úpravou jedálneho lístka.

via GIPHY

4. Hraj sa

Bozky by mali byť hravé, preto neváhaj zapojiť do hry rekvizity. Sladká chuť horúcej čokolády (ale nie príliš horúcej, ktorá vám spáli podnebie), medu a podobných maškŕt dokážu tvoje bozky vyšvihnúť na celkom inú úroveň. Podobný efekt majú aj cukríky, len si daj pozor na tie, ktoré sa ti prilepia o zuby.

via GIPHY

5. Zapoj jazyk

Syndrómu ryby na suchu sa vyhýbaj ako čert krížu. Neváhaj zapojiť jazyk. Má množstvo nervových zakončení a taký francuzák dokáže teba aj tvojho partnera poriadne naštartovať. Zároveň to však s jazykom priveľmi nepreháňaj. Muži nemajú radi, keď im „vylizujeme mandle“ ako zmyslov zbavené. Tu stále platí, riaď sa pocitom.

via GIPHY

Čítajte viac:

200 orgazmov denne? Paráda, vravia muži, no ak sa žena vzruší príliš často, zažíva peklo: Ako Michelle

Hodíte sa k sebe? To, či ste pre seba stvorení vám prezradí vaša krvná skupina

Baby, smola! Jeremy Meeks, ktorý je označovaný ako najkrajší väzeň sveta, sa stal druhýkrát otcom

9 vecí na mužoch, ktorým nevieme odolať: TOTO si na nich všímame!

Nie sú takí COOL, ako sa tvária: MILENIÁLI odkladajú svoj prvý sex a boja sa vzťahov

Problémy vo vzťahu? TOTO je 5 najčastejších a vieme, ako ich riešiť!