#1 Nie som dobrá v posteli

A to o vás tvrdí kto? Váš bývalý, ktorý sa nevie vysporiadať s tým, že ste ho poslali k vode, alebo ten, ktorý si naháňal ego na Instagrame vyappkovanými fotkami z posilňovne? Drahé EMMY, hoci vieme, že MY ženy sme sa seba mimoriadne kritické v rôznych sférach a oblastiach života, pamätajte si, že základom zdravého sebavedomia je v prvom rade prijatie samej seba. Takej, aká ste. Takej, aká ste sa narodili. Takej, ako ste sa formovali. Každý komplex, ktorý v sebe ukrývate sa v posteli odhalí dvojnásobne. Áno, ono je fyzické prepojenie, no oveľa dôležitejšie je vaše psychické nastavenie. Vďaka nemu sa dokážete dostať do tranzu, ktoré vás povedie k dokonalému orgazmu.

Ak je človek napätý, alebo má strach, preukázateľnú úzkosť, jeho telo často nie je ani schopné ani vzrušenia a už vôbec nie intimity. Muži milujú ženy, ktoré sa vedia v posteli „predať“, a to neznamená, že musíte ovládať najtechnickejšie prevedenie orálu, (hoci nonstop pracujete na jeho zdokonaľovaní). Ide o to, aby z vás muž cítil, že si viete užívať. Nemusíte mať naštudovanú príručku kamasútry od A po Z, ani napozerané hodiny porna. Vaše emócie budú „hovoriť“ za vás. A mimochodom, ak vám raz muž v živote povedal, že ste v posteli za nič nestáli, verte, že si tak len liečil svoje nevyriešené komplexy, možno ešte z puberty.

#2 Hanbím sa, pretože som príliš tučná

Ruku na srdce! Možno 5 percent žien si prizná, že je so svojimi krivkami ako tak spokojné, ďalších 95 percent hľadá, čo ešte vylepšiť. Nuž, sme už raz také, ale aj s veľkosťami 42 a vyššie sa musíme naučiť žiť. Naše telo je nástroj, ktoré vieme dokonalo ovládať, a to aj v posteli. Aj s nadváhou, aj s menšími prsiami, aj s vyrážkou na tvári, ktorá vám znížila sebavedomie na bod mrazu. Predajte sa tým, čo z vás vyžaruje. Pohľad na vaše vzrušené telo ho rozhodne odzbrojí. A keď uvidí, ako si to viete s tými krivkami užívať, vedzte, že vás bude chcieť raňajkovať, obedovať aj večerať každý deň. A pozor, rada nad zlato, na ktorú si spomeňte vždy, ak o sebe znova začnete pochybovať. Akonáhle sa vášmu novému pánovi Greyovi postaví, začína myslieť inak! S racionálnym mozgom sa môžete rozlúčiť, ten kto za neho rozmýšľa mu práve narastá v rozkroku. Takže, aj keď nemáte miery Gigi, nohy Gisele a prsia Emily, užívajte si svoje telo po svojom a fokusujte sa na svoje vnútorné vibrácie. To ich najviac vzrušuje. Dokonalosť skrátka neexistuje, a pokiaľ si vybral vás, je to prvotný ukazovateľ toho, že mu vaša telesná schránka vyhovuje. A nezabudnite, že spodné prádlo vie robiť zázraky na počkanie. Správna push-upka vaše prsia nielen „podrží“, ale aj ztrojnásobí vaše malé čerešne, sexi korzet vám vyrobí osí pás, a podväzky, tie vám zakryjú nežiadúcu celulitídu. Máme pokračovať?

Zabudnite na predsudky v posteli! Užívajte si to...
Zdroj: Shutterstock

Pokračovanie na ďalšej strane.