Dokonalé presladené vzťahy nájdete len v červenej knižnici a amerických filmoch. A ak sa vám zdá, že vaša kamoška tiež taký vzťah má, neverte tomu. Nikdy nič nie je také dokonalé, ako to vyzerá. Ale to je super! Dokonalosť je nudná a zmeniť kritický uhol pohľadu na našich chlapov sa oplatí. Berte ich s nadhľadom a vtipom (oni to tak robia určite!), hneď bude život vo dvojici krajší! Je predsa toľko vecí, pre ktoré ich milovať... ;-)

Čítajte viac: 

Bezkonkurenčná frajerka: Robte týchto 6 vecí a bude vám ležať pri nohách

1, Motivujú nás, aby sme boli lepším človekom

Aj vás irituje, že nadáva ako kočiš, skáče vám do reči a opäť to prehnal na žúre? A keď sa v reštaurácii pustí do jedla, najradšej by ste sa schovali pod stôl? Super! Aspoň vidíte, aká ste vy distingvovaná dáma a motivuje vás, aby ste bola ešte lepším človekom...

giphy.com

2, Je taký pekný!

Učte sa od mužov byť sebavedomejšia! Všimnite si, keď stojí pred zrkadlom, ako spokojne na seba pozerá. Či už napína svoje vymakané bicepsy, alebo si hladká pivné bruško. Radosť toto sledovať! No nemilujte ho!

giphy.com

3, Chutí mu všetko čo navaríte

Večne hladné bytosti. Vadí vám to? Nebláznite, veď je to skvelé! Pokiaľ nemáte doma gastronomického fajnšmekra, bude vám zobať z ruky aj za pripálenú praženicu.

4, Odvoz zadarmo

Závidíte vaším single kamoškám, že sa na dámskej jazde môžu viac odviazať ako vy? Nebláznite, vo výhode ste vy. Vy máte zadarmo odvoz s extra "after party" servisom, ak to preženiete. Ktorý taxikár, alebo náhodná známosť by vás odvliekla podguráženú domov, preniesla do postele, prípadne vám držala vlasy pri zvracaní?  

giphy.com

5, Venčí vám psa

Nech je aký je, ale keď má rád vášho domáce maznáčika, má vyhraté! No nie? A ešte keď vám vyvenčí psa sám od seba, keď ste chorá, unavená, alebo je otrasné počasie! Láska!

giphy.com

6, Udržiavame sa

Vášho chlapa musíte milovať ak kvôli tomu, že sa nemôžete spustiť. Teda aspoň nie úplne, všakáno... Snažíme sa nepribrať na dvojnásobok váhy odkedy nás spoznal, občas prekvapiť sexi outfitom a pravidelne sa holiť.

giphy.com

7, Prekvapenia

Darčeky od mužov je kategória na samostatnú tému. Dokážu nás skutočne poriadne prekvapiť a niekedy nám rozum zastáva nad ich bujnou fantáziou a nefantáziou. No nie je to sranda čakať čo zas dostanete, prípadne, či vôbec niečo dostanete? S nimi sa človek nenudí...

8, Opravár

Tak vymeniť žiarovku, alebo zmontovať skrinku sme sa naučili už hádam všetky. Ale načo sa unúvať, keď máte doma muža. A koľko ušetríte za údržbára, maliara a elektrikára! No a čo, že to občas pobabre, ale to nasadenie!

giphy.com

9, Parťák na nákupy

Už ho konečne prestaňte ničiť a nevyčítajte mu, že ho to s vami na nákupoch nebaví. Nech sa tvári ako chce a buďte rada, že máte nosiča tašiek! A ešte vás možno aj založí, ak vám nevystačí na TÚ super kabelku... Čo by za to dali vaše single kamošky.  

giphy.com

Čítajte viac: 

Ach, tí muži: Odpadnete, ktorých 10 vecí ich robí neodolateľnými