Odkedy sa rodia ľudia, v sexe sa nezmenilo nič. Stále sa robí zvrhlo, perverzne, živočíšne, ale aj nežne, romanticky, ba až tantricky. Zato v technikách podvádzania sa medze nekladú, vynaliezavosť mužov totiž nepozná hranice. Na úvod zopár čísiel. Na upokojenie, aby ste sa po prečítaní tohto článku nezrútili a nezapíjali vínom lieky na depresiu vždy, keď váš drahý odíde na služobnú cestu či pracovnú večeru. Alebo len tak, keď vám pár hodín, nedajbože, nezdvihne mobil. Oficiálne štatistiky sú totiž kruté. Hovoria, že „zahýbajú“ asi dve tretiny ženatých či zadaných mužov a približne dve pätiny vydatých či zadaných žien. Aby ste vedeli, že v tom nie sme celkom bez viny. Nevera je spolu s alkoholizmom druhým najčastejším dôvodom rozvodu a, mimochodom, tým sa skončí takmer každé druhé manželstvo aj na Slovensku.

Samozrejme, nechceme brať ilúzie tým, ktorých rozprávka pred oltárom len čaká, ale teraz otázka na telo – viete, prečo vlastne muži podvádzajú? Ak si odmyslíte všetky tie „zvrátenosti“, že túžia po dobrodružstve, zážitkoch, orgiách všetkého druhu a nutnosti vyskúšať všetko, čo má dve ruky, nohy a niekoľko kilogramov silikónu v sebe, dôvod je ešte jeden. Potrebujú variabilitu partneriek. Majú totiž v sebe milióny spermií, ktorými môžu plytvať, na rozdiel od nás žien. My si tých pár stovák vajíčok, ktoré sa v našom tele počas života vytvoria, musíme starostlivo chrániť a premýšľať o dobrej investícií. V tom je najväčší problém medzi pohlaviami. Zatiaľ čo my túžime romanticky sa zamilovať, oni chcú pikantný akt, hoci len na pár slastných minút. No a čo, že už o mesiac si na ne nebudú pamätať?

Píše sa rok 2018

Doba, ktorá sa dá najlepšie označiť za čas sociálnych médií. Práve vďaka nim sa rodí najviac partnerských nevier a je jedno, či ide o platonické vypisovanie alebo virtuálne pobláznenie, všetko vzniká práve na sociálnych sieťach. A tak aj najslávnejšia rada doktora Plzáka, ktorý razil heslo Zatĺkať, zatĺkať, zatĺkať, dostala inováciu, ktorá do dnešných čias dokonale zapadá. Známy český psychológ Peter Šmolka, ktorý rôzne príbehy medziľudských vzťahov počúva viac ako štyridsať rokov, tvrdí, že dnes treba mazať, mazať, mazať. Esemesky, správy cez WhatsApp, Messenger, všetky konverzácie, fotografie a videá, ktoré by vás mohli skompromitovať. Aj vám sa niekedy stalo, že vám váš partner poslal omylom správu, ktorá mala patriť niekomu inému?

Dávajte si pozor na svojho drahého.
Dávajte si pozor na svojho drahého.
Zdroj: Shutterstock

S milenkou z Instagramu viedol dvojaký život

Erike sa práve takto otvorili oči. Sedemročné manželstvo, dve deti, navonok harmonický vzťah. „Sedela som práve s kamoškou na obede, keď mi pípla správa. Bola od Riša. „Som strašne nadržaný, stojí mi ako Eiffelovka,“ napísal. Poriadne som sčervenela, takýto typ správy som od neho dostala prvýkrát. Myslela som si, že hráme nejakú hru, tak som odpísala niečo v štýle, že už sa neviem dočkať. Na môj štýl písania trošku odvážne, ale v bruchu som pociťovala malé šteklenie, ktoré som už dlho nemala a celkom sa mi to páčilo.

„Chceš ho vidieť?“ spýtal sa a ja som hneď odpísala, že jasné.“ Vtom Erike v mobile pristál obrázok penisu jej manžela, ktorý sa práve ukájal v kancelárii. „Totálne ma tým odrovnal. Najskôr som bola v šoku, lebo to bolo nezvyčajné, ale potom si povedala – prečo nie? Páčilo sa mi, že bol taký odvážny, lebo doma sa takto vôbec neprejavoval. Keď mi prikázal, aby som mu odfotila svoje prsia a poslala mu fotku, poslušne som išla v reštaurácii na toaletu, trošku ich vytunila pomocu appky a odoslala mu poriadne dráždivú fotku. Veď keď hra, tak poriadna, nie?“ spomína Erika, ktorej manžel okamžite navrhol rýchlovku. Vraj má obedňajšiu pauzu, tak nech sa stretnú v byte. V byte. Lenže keď o dvadsať minút dorazila domov, manžela nebolo. Neprišiel, zato jej dorazila správa – Kde si, láska? Som doma a čakám ťa tu už pekne nadržaný. Erika spozornela. Vie vôbec, s kým si píše? Je opitý? Preskočilo mu? „Laura, povedz mi, kedy dorazíš. Nemám toľko času, o štvrtej mám dôležitú poradu a večer nebudem môcť prísť. Máme tú hroznú rodinnú oslavu,“ zablikala jej správa cez Messenger.

„Skoro som dostala infarkt. Ten idiot ani nevedel, s kým si píše, a práve prasklo jeho trojročné tajomstvo. Vtedy vysvitlo, že má vážnu známosť z Instagramu, ktorej prenajíma byt v centre mesta. Ešte skôr ako prišiel domov, som sa mu stihla nabúrať do iPadu, ktorý mal prepojený s telefónom. Videla som jeho falošný instagramový profil, a to ma presviedčal, že on so sociálnymi sieťami nevie robiť. Prečesala som mu celý Facebook, maily, prezrela fotogalériu a uvidela jej pravé štvorky v plnej kráse. Lebo ten nadržanec si ani nevšimol, že tie prsia z toalety nakoniec neboli jej, ale moje,“ opisuje Erika príbeh manželskej nevery, ktorá sa, pochopiteľne, skončila pred rozvodovým súdom.

Podvádzanie dnes nebolo ľahšie.
Podvádzanie dnes nebolo ľahšie.
Zdroj: Shutterstock

Sharovanie Thajčaniek v prenajatom byte v centre mesta

Vyzerá to tak, že prenájmy bytov prudko stúpli nielen preto, že dvadsiatnici sa rozhodli odísť od mamičky. Veľký boom nastal aj vďaka secret nájmom. Že ste o nich nepočuli? Možno by nezaškodilo pozrieť sa na zväzok kľúčov vášho drahého, či mu tam nevisí taký, ktorý ste doteraz nepoznali. Tak, ako sa to stalo Dominike, ktorá svojmu Adamovi vždy dôverovala. „Nikdy som sa mu nehrabala vo veciach, jeho pracovná taška, notebook či telefón boli pre mňa absolútne tabu. Verila som mu, boli sme v manželstve šťastní a práve sa nám narodil syn. Raz mi volal, že si doma zabudol kľúče a súrne ich potrebuje. Vraj ich má v saku, ktoré mal včera na sebe. Hovorila som mu, že budem celý deň doma s malým, napriek tomu ich silou-mocou chcel a šofér je už na ceste. Údajne potrebuje otvoriť nové pracovné miestnosti. Tak som sa riadila podľa jeho inštrukcií a hľadala kľúče v jeho saku. Boli tam. V druhom vrecku mal aj nejaké skrčené papiere a vtedy mi prvýkrát napadlo, že si ich pozriem. V tej chvíli som takmer stratila všetko mlieko! Ten sviniar tam mal dokrčenú nájomnú zmluvu na nejaký dvojizbový byt, kde sa ako nájomkyne bytu uvádzali dve slečny zo zahraničia. Bolo mi jasné, prečo tie kľúče tak zúfalo potreboval. Hoci som bola na materskej, mozog mi ešte úplne neodišiel. Povedala som mu, že kľúče som tam nenašla, a utekala na adresu, ktorá sa uvádzala na zmluve,“ hovorí Dominika, ktorá odvážne zaklopala na byt s číslom 29 a skoro odpadla. Otvorili jej dve thajské dievčatá. Zahrala som, že ma posiela Adam a mám skontrolovať, či niečo nepotrebujú. Všetko mi zhltli a ešte mi aj všetko porozprávali. Vraj ich platí Adam s Danielom, jeho spoločníkom z firmy. Sú v meste len druhý mesiac a dostávajú od nich vreckové tisíc eur. Za to, že si s nimi užívajú sexuálne orgie,“ pokračuje tridsiatnička, ktorá toto prekvapenie nevedela predýchať. Ale pochopila, že pre jej manžela s kamarátom, ktorým sa v podnikaní slušne darilo, to bol celkom výhodný biznis. Veď ak dievčatá dostávali tisícku a k tomu sa priráta prenájom za šesť stovák, táto spoločná zábavka ich nevyšla až tak draho. Osem stovák na hlavu za stopercentný sexuálny servis, no nevyužili by ste to? „Aj ja som si zrátala, že to mali dobre vymyslené, veď ich to nestálo ani tridsať eur na deň. Dodnes neviem, kde som v tom byte nabrala tú odvahu a počúvala všetky prasačiny, ktoré mi tie úbohé dievčatá rozprávali, ale chcela som vedieť každý detail. Aby som tomu idiotovi, ktorého som roky považovala za skvelého manžela a slušného chlapa, zobrala všetko. Vrátane nášho syna. Lebo nič iné si nezaslúžil.“

Obedová rýchlovka v butikovom hoteli

O hodinových hoteloch, ktoré zachraňujú milencov všetkých kategórií, ste už určite počuli a známe slová – máš s kým a nemáš kde – poznajú všetci záletníci. Stačí si heslo zadať do Googlu a z ponuky vyskočí kopa lacných hotelov, kde sa dá užiť erotika za dvacku. Lenže dnešní muži veľmi dobre vedia, že tieto hotely sú už naozaj lacným riešením, ktoré ich môže vyjsť doma pekelne draho. Preto improvizujú a svoj osemapolhodinový pracovný čas využívajú oveľa plnohodnotnejšie. Áno, presne vtedy, kým vy zvádzate boj so šéfom, dojčíte, rozvážate deti na krúžky a stresujete sa tým, čo uvariť pre všetkých na večeru. Aby on bol spokojný. Simona, ktorá bola milenkou jedného vplyvného podnikateľa, sa na túto tému rozhovorila veľmi rýchlo. „Keďže pán Božský bol pracovne vyťažený, musel svoj denný harmonogram zefektívniť. Prvé tri mesiace sa so mnou stretával výlučne v jednom z bratislavských hotelov pod Hradom. Každý deň si tam s niekým dával pracovný obed. Šofér ho priviezol o trinástej na obed, za hodinku a pol ho vybavil a ja som ho už čakala na izbe. Išlo o butikový hotel s vyhlásenou reštauráciou, ktorý mal len pár izieb, ale tie boli večne obsadené. Aj Peter si musel svoje necelé dve hodinky so mnou zabookovať na mesiac dopredu. Lebo takých, ako bol on, tam chodilo veľmi veľa,“ hovorí dvadsaťšesťročná asistentka. „Žena mu na to nikdy neprišla, viem to od svojej kamošky, za ktorú ma potom vymenil. Hajzel,“ povzdychne si Simona a má jasno v tom, že ak sa raz niekedy sama vydá, bude sa držať pravidla – dôveruj, ale preveruj. Lebo každý muž, aj ten, za ktorého by ste dnes dali ruku do ohňa a ktorého by ste pokojne nominovali na otca či manžela roka, je len obyčajný chlap.

Chlapi vedia, ako si nájsť bokovku!
Chlapi vedia, ako si nájsť bokovku!
Zdroj: Shutterstock

Čítajte viac: 

Manželka Leoša Mareša ako česká módna ikona: Inšpirujte sa jej originálnym štýlom!

Monochromatický look: Vybehnite do ulíc od hlavy po päty v jednej farbe!

Vyholili si hlavu: Tieto celebritné krásky odvážne zhodili korunu krásy! A nielen kvôli filmu...

ŠOK: Speváčka Jessie J dojala fanúšikov bolestivým priznaním. Čo odhalili lekári?

Známa slovenská speváčka sa dala „vylepšiť“. Pozrite na tú radikálnu zmenu!