POZRITE SI najväčšie UMELINY SLOVENSKA

Michaela Gašparovičová

Známa blondínka, ktorá vystupuje pod umeleckým menom Mia Bella sa síce neobjavuje na každej spoločenskej udalosti, ale keď príde, tak je o poriadny rozruch postarané... Známa blondínka si začiatkom roka dala zmenšiť svoje obrie prsia, ale ani to jej nepomohlo k tomu, aby vyzerala o niečo „naturálnejšie“. Údajne jej to ale prinieslo veľa novej práce, na ktorej zarobila.

Takto to dopadne, keď je všetkého príliš.
Takto to dopadne, keď je všetkého príliš.
Zdroj: instagram.com/miabella

Simona Butinová

Že vám to meno nič nehovorí? Jej excentrický vzhľad určite áno! Simonka, ako ju všetci volajú je veľmi známou postavičkou z relácií Take Me Out či Nákupné maniačky. Jej televízna kariéra síce trvala len „pár minút“, zato bola taká intenzívna, že ju dnes ľudia spoznajú aj na ulici. Bodajby nie... Jej umelý zjav je za hranicou prirodenosti. Mimichodom, Simonka sa teraz nachádza v najkrajšom období svojho života, nakoľko čaká so svojím priateľom dieťa.

Simonita z Take Me Out.
Simonita z Take Me Out.
Zdroj: instagram.com/simona.butinova

Zuzana Žilinčíková

Aj táto blondínka sa stala „slávnou“ vďaka relácie Take Me Out, a čuduj sa svete aj ona kedysi účinkovala v relácií Nákupné maniačky. Hoci vyzerá ako vystrihnutá z amerického Playboya, označeniu playmate sa bráni. Dokonca tvrdí, že erotiku nefotí... Aj keď jej instagramový profil vyzerá trošku inak... Zuzanita, ktorú ľudia poznajú pod touto prezývkou sa pýši jedným z najväčších poprsí na Slovensku.

No kto by jej odolal?
No kto by jej odolal?
Zdroj: instagram.com/z.u.z.a.n.i.t.a

Zuzana Plačková

Queen Plačková je asi jediná z tejto kategórie žien, ktorej plastiky a ihly trošku pomohli. Jej začiatky v šou Hotel Paradise je toho dôkazom. Hoci už ani sami nevieme spočítať na koľkom zákroku už bola, pretože Zuzana sa mení z mesiaca na mesiac. Pevne dúfame, že to pôjde tým správnym smerom...

Plačkovej nový imidž.
Plačkovej nový imidž.
Zdroj: Instagram.com/qeenplackova

Mirka Fabušová

Ako finalistku Miss Universe 1991 by ste ju určite nespoznali. Vtedy, Mirka Sláviková vyzerala totiž úúúplne inak. Dnes je z nej nový človek. Modelka a vizážistka veľmi rada vystavuje na obdiv svoje sexi krivky. V spoločnosti je preto nepriehľadnuteľná!

Mirka kedysi vyzerala úplne inak.
Mirka kedysi vyzerala úplne inak.
Zdroj: Instagram.com/mirkafabusova

Silvia Kucherenko

Bez Silvie by táto anketa ani byť nemohla! Kto poznal Silviu ešte v časoch, keď si hovorila Horváthová a chodila s Rozborilom, vie o čom je reč. Z tuctovej hnedovlásky sa stala vypumpovaná „Ruska“, ktorá si na svojej umelosti rovno vybudovala kariéru. Kucherenko pravidelne zásobuje svojich fanúšikov šteklivými pózami s našpúlenými perami, ktoré zdá sa dobre „fungujú“...

Silvia ako ruská bábika.
Silvia ako ruská bábika.
Zdroj: Instagram.com/silviakucherenko

[ooyala: N2Y3VhYzE6zKhYOnIQoZoYR3L_AxZcWF]

Petra Krištúfková

Poslankyňa hnutia Sme rodina Petra Krištúfková sa nikdy netajila tým, že sa nechala vylepšiť. S týmto typom „skrášľovania“ začala pomerne skoro, a v tomto nastavenom tempe pokračuje aj ďalej. Petra patrí v parlamente rozhodne medzi najvýraznejšie ženy.

Petra vyzerá tiež dosť umelo.
Petra vyzerá tiež dosť umelo.
Zdroj: Instagram.com/petrakrištúfková

Viac fotografií nájdete v našej galérií. 

Čítajte viac: 

Česká hviezda pred oltárom: Toto je jedna z najkrajších neviest, aké ste kedy videli!

Najkrajšie letné outfity známych krások: Cibulková oblečená za desaťtisíce eur!

Nehorázne! Pozrite, koľko zarábala Meghan Markle ako herečka: A teraz je na nule...

FOTO vnútri: Ben Affleck nastupuje opäť na odvykačku: Pozrite, v akom zúboženom stave ho tam odviezli

Adriana Sklenaříková porodila: Hrdá mamina prezradila pohlavie & meno svojho pokladu