Na úvod chceme upozorniť, že toto nie je návod, ako sa stať dokonalou ženou, pre muža. Dokonalosť neexistuje a snaha sa jej priblížiť väčšinou končí zle. Ak ťa nemiluje takú, aká si, nech ide kade ľahšie... Ver si a splnila si prvú z vlastností, ktoré muži na ženách najviac milujú... Spýtali sme sa, čo ďalšie muži na ženách zbožňujú a dozvedeli sme sa veci, ktoré nás potešili. Drahí páni, nie ste až takí povrchní!

SEBAVEDOMIE JE SEXI

Aj tá najpríťažlivejšia slečna stráca skóre, ak sa nesmelo krčí medzi smelšími kamarátkami. Samozrejme, nemáme na mysli ženy, ktoré sa tvária ako majiteľky zemegule. Reč je o príjemnom, istom vystupovaní s kvapkou pokory. Takáto žena okolo seba vyžaruje pokoj a pohodu. Sebaistota je navyše veľmi sexi!

„Mám rád, keď žena vie čo chce. Naopak, keď na mňa placho pozerá nejaká nesmelá slečna, veľmi ma to neoslovuje. Sebavedomie je afrodiziakum! Je to znak toho, že si dotyčná dôveruje a verí v seba. A tak dostane ľahko aj mňa. Navyše, mám chuť o ňu viac bojovať, lebo mi tým dáva najavo, že je žiadúca a uvedomuje si to. Navyše mám skúsenosť, že ženy, ktoré si veria, sú menej žiarlivé a hysterické,“ hovorí Andrej (32).

via GIPHY

ZADOK VEDIE

Väčšina z nás si myslí, že sexi plný dekolt je základ. Slovenskí muži si však potrpia najmä na zadky! Takže ak sa budeš najbližšie chystať do ulíc, daj si záležať aj na tom, ako vyzerá tvoj zadoček. Veľmi praktická je tvarovacia bielizeň, ktorá dokáže divy!

„Keď ide okolo nejaká pekná baba, vždy sa zameriam na zadok. Nedokážem si pomôcť, ale pekný oblý zadoček je to naj, čo môže baba mať. Je jedno či má 50, alebo 70 kíl. Dôležité je, aby bolo všetko dobre vyvážené. Samozrejme, nie je to to najpodstatnejšie, ale ak hodnotím dievča fyzicky, určite môj prvý pohľad padne na jej pozadie,“ priznáva Majo (42).

via GIPHY

DLHÉ VLASY

Raz darmo, vlasy sú korunou krásy. A všímajú si ich aj muži. Krátkovlásky asi nepotešíme, ale naše silnejšie polovičky sú zaťažené na dlhé kadere. Takmer každý z oslovených, nám potvrdil, že preferujú u žien dlhé vlasy. Čo nás prekvapilo je, že si všímajú aj kvalitu, dokonca aj farbu.

„Ak má žena krásne dlhé vlasy, má oproti ostrihaným kamoškám výhodu. Za každých okolností pôsobí nežne a sexi. Je však hrozné, ak dievča pohadzuje chemlonovou hrivou a myslí si, že je to sexi. To je skutočne zlé,“ hodnotí Miro (30).

via GIPHY

PRÍŤAŽLIVÝ ÚSMEV

Krásny úprimný úsmev dostane každého. Preto ním nešetri a veľa sa usmievaj. Muži milujú veselé ženy a radi sa nimi obklopujú. S optimistickým pohľadom na život a odzbrojujúcim úsmevom budeš neodolateľná.

„Aj keď má žena dokonalú tvár, ak sa neusmieva, je akoby mŕtva. Mnohé mladé baby sa tvária strašne dôležito a tajomne. Ale to ma vôbec neberie. Ak vidím dve dievčatá, z toho jedna afektovane špúli pery a gúľa očami a druhá sa nekontrolovane smeje a rozhadzuje rukami, ktorú si vyberiem? Jasné, že všetci túžia po tej druhej. Veselej bezprostrednej babe! Aj keby bola jej kamoška krajšia! Čo by sme s ňou robili? Bola by dobrá iba tak na jedno... Ale na vzťah, to nie.“ vymenúva Michal (28).

via GIPHY

ŽIARIVÝ POHĽAD

Okno do duše. Tak toto je asi najvýstižnejšie pomenovanie pre oči. Je to jedna z vecí na ktorej sa s mužmi zhodneme. Pohľad do krásnych hlbokých očí milujeme všetci. Preto sa netráp, ak nemáš košíček číslo C, alebo D. Stačí jeden iskrivý pohľad.

„Krásne oči a úsmev si na žene všimnem ako prvé. Samozrejme musí ma zaujať ako celok. Ale potom sa už len zahľadím do jej očí a ak mi pohľad opätuje a ja tam pocítim niečo iskrivé, je to ono!“ hovorí Peter (25).

via GIPHY

PRIRODZENÁ KRÁSA

Je jasné, že nemáš behať po uliciach neoholená a prirodzená natoľko, aby si ťa pomýlili s členmi Kelly Family. Reč je o schopnosti dokonale vyvážiť svoj osobný štýl s módnymi trendmi. Buď IN, staraj sa o seba, ale vždy ostaň sama sebou. Je smutné, koľko chodí po svete mladých žien a dievčat, ktoré sa na seba už takmer nepodobajú. Dlhé drápy, umelé vlasy po pás, nafúknuté pery a obrie prsia. Nehovoríme, že si občas netreba dopomôcť, ale ak sa neodhadne miera, výsledok je katastrofálny.

„To, že pokrikujeme na takéto blondínky v baroch je jedna vec, druhá vec je, že doma by ju väčšina z mužov nechcela. Ženy si myslia, že sa nám také baby páčia. Ale je to omyl. Páčia sa nám prirodzene pekné baby. Jasné, dobrá postava aj krásna tvár sú super. Ale žiadne umeliny. Tie patria do porna.“ objasňuje Kamil (35).

via GIPHY

Čítajte viac:

Kúzlo fungujúceho vzťahu: K pravému šťastiu naozaj stačia maličkosti!

Žijeme vo svete bez lásky: Prečo ľúbime stále menej a menej?

Bozkávací manuál: 5 zaručených tipov, ktoré z teba urobia profíčku!

200 orgazmov denne? Paráda, vravia muži, no ak sa žena vzruší príliš často, zažíva peklo: Ako Michelle

Hodíte sa k sebe? To, či ste pre seba stvorení vám prezradí vaša krvná skupina