♥ UMELEC


Keď sa Andrea (27) prisťahovala do Bratislavy, ani zďaleka si nemyslela, že svoj najdivokejší milenecký vzťah zažije s tajuplným mužom z najvyššieho poschodia. „Raz ráno, pri odchode do práce, som pri výťahu stretla dvojicu, ktorá sa vášnivo bozkávala. On však odvrátil hlavu, slušne pozdravil a žmurkol na mňa! Idiot, pomyslela som si, ale nedalo sa nevšimnúť, že bol naozaj sexi.

Umelci vždy sršia charizmou.
Umelci vždy sršia charizmou.
Zdroj: Getty Images

Dlhšie vlasy, nedbalé strnisko, kožená bunda, vymakaný zadok v obtiahnutých džínsoch. Asi o dva týždne som sa vracala domov a pred vchodom stál on. Prihovoril sa mi, bol veľmi milý, a keďže bol predvianočný čas, opýtal sa ma, či nemám chuť ísť s ním na cigánsku na trhy. Bolo to buď teraz, alebo nikdy.

A ja som šla. Dali sme si varené víno, veľa vareného vína, a zistila som, že je maliar a v tom tajuplnom lofte vlastne ani nebýva, ale pracuje. Ešte v ten večer sme tam zašli a vo svetle sviečok a množstva vyfajčených cigariet mi porozprával svoj príbeh. Ťažká romantika vyústila do divokého sexu. Aj nasledujúce noci sa niesli v podobnom bohémskom duchu. Pri vodke s kávou sme rozoberali umenie a užívali si svet v nahote. Trvalo to presne dva týždne, ale potom prišli sviatky a ja som odcestovala k našim. Samozrejme, nevolal, nepísal, a to ani keď som bola opäť v meste. Až som ho stretla vo vrúcnom objatí s inou ženou. Neľutujem, nesmútim, ale viackrát som k nemu ,na kávu‘ už nešla.“