Aby ste sa nenudili, pracujte na svojej forme

Cvičiť môžete aj doma, aj na našej stránke nájdete tipy na super cviky
Cvičiť môžete aj doma, aj na našej stránke nájdete tipy na super cviky
Zdroj: Katarína Dentico

Šport: Áno, dá sa robiť aj v obývačke, najmä ak sú Instagram aj Youtube, ale tiež EMMA   plné videí, ktoré si môžete spustiť na mobile či na telke a dať si do tela. A nepotrebujete k tomu ani karimatku, stačí koberec a kúsok priestoru.

Masáž: Áno, aj taká, ktorú si urobíte sama sebe. Uvoľn vám to stres a dodá energiu. Samozrejme, môžete sa spoľahnúť aj na pomoc partnera, ale takzvaná automasáž je niečo, čo si viete sama urobiť najlepšie, videá nájdete online.

Tanec: kto povedal, že sa nemôžete hneď ráno zmeniť na Beyoncé? Alebo na Billie Eillish? A je úplne jedno, že ste nikdy nechodili na žiadne hodiny tanca, tu platí jediné prikázanie: Poriadne sa odviazať. Tak čo, ktorý song si pustíte ako prvý?

Popreťahovanie: V kancelárii, v posteli, v aute, dá sa robiť naozaj všade, pretože väčšina z nás nemá úplne ideálne držanie tela a nie je nič lepšie, ako si trošku, alebo aj viac ako len trošku, ponaťahovať svaly. Stuhnutá šija aj chrbtica sa vám za to poďakuje.

Joga: len čo máte niekoľko minút pre seba, dajte sa na jogu. Táto fyzická aktivita prospieva nielen telu, ale aj mentálnemu zdraviu, pretože znižuje stres a rozptýli našu myseľ. Dokonalé na zahnatie nudy. Už obyčajný pozdrav slnku, ktorý niekoľkokrát zopakujete a videá s ním nájdete online, dokáže zázraky.

Meditácia: Verili by ste, že stačí desať až pätnásť minút na to, aby ste cítili na svojej psychike dobrý vplyv meditácie? Okrem klasických videí existujú aj desiatky aplikácií, ktoré vás naučia, ako na to.

Meditácia? Stačí 15 minút, aby vás nabila enegiou.
Meditácia? Stačí 15 minút, aby vás nabila enegiou.
Zdroj: Shutterstock