Zato Angličanka Michelle Thompsonová ich zažíva denne aj dvesto. Táto štyridsiatnička trpí syndrómom trvalého vzrušenia (PSAS), poruchou, v ktorej má prsty chemická nerovnáváha v mozgu a ktorá ju núti masturbovať aj niekoľkokrát za hodinu. Vtedy vo vagíne pociťuje nekontrolované vzrušenie a vibrácie, ktoré dokáže utlmiť iba sex alebo jej vlastné prsty.

200 orgazmov denne

Povedané polopate, orgazmy zažíva sedem dní v týždni a dvadsaťštyri hodín denne. Raz ich dokonca narátala dvesto za deň. „Musela som dať výpoveď, lebo keď som pracovala v malej továrni na výrobu keksíkov, aj obyčajný pohyb strojov vyvolával ma sexuálne vzrušoval. A bolo ťažké ovládať sa pred kolegami, keď som mala chuť kričať. To sa nedalo." Dokonca ani partneri jej s tým nepomohli. „Všetkých mužov, ktorí so mnou žili, som unavila a zničila. Najskôr boli mojou chuťou na sex nadšení, ale nakoniec aj tak všetci utiekli. Jeden môj ex mi dokonca pri odchode povedal, že on nie je stroj, ale len obyčajný chlap," sťažuje sa Michelle. Hoci si uvedomuje, že v porovnaní so ženami, ktoré nikdy nepoznali orgazmus, má veľké šťastie, tento netypický syndróm jej zničil súkromný život. Aj keď jej momentálne svitá na lepšie časy, lebo pred polrokom sa zoznámila s veľmi výkonným "žrebcom". „Andrew má o desať rokov menej ako ja a poriadny sexuálny apetít. Aj tak sa však bojím, že ma opustí. Tak ako všetci pred ním, pretože ja som postrachom mužov."

Hodina bez sexu? to by sa mi nerátalo
Hodina bez sexu? to by sa mi nerátalo
Getty

Čítajte viac:

Baby, smola! Jeremy Meeks, ktorý je označovaný ako najkrajší väzeň sveta, sa stal druhýkrát otcom

Predátori na sieti: Šokujúce zistenie! Zneužili meno EMMY, aby vylákali mladé dievčatá na stretnutie!

Je prestávka, masturbujte, prosím

Podobné trápenie prežíva aj Brazílčanka Ana Catarina Silvares Bezerra. Tridsaťšesťročná mama troch detí sa na syndróm trvalého vzrušenia už niekoľko rokov lieči u odborníka. Že má vážny problém, jej došlo, keď si uvedomila, že "to" na ňu prišlo štyridsaťsedem razy za jediný deň. „Stačilo, aby sa ma niekto v autobuse dotkol a už som zacítila stavy pred orgazmom. Alebo som počula vibrovať telefón a hneď ma zalialo vzrušenie. Také silné, že som sa nemohla na nič sústrediť a nedokázala som sa ovládať," opisuje situácie, ktoré ju donútili vyhľadať psychiatra. Ten jej predpísal lieky a vďaka nim dokázala svoje stavy znížiť "len" na osemnásť orgazmov denne. Odvážna Brazílčanka dokonca zašla ešte ďalej, keď vzhľadom na svoj zdravotný problém žiadala úľavy aj u svojho zamestnávateľa. A po dvoch rokoch súdnych procesov sa jej to podarilo, lebo mladá účtovníčka si s pomocou právnika vyboxovala špeciálne pracovné podmienky. „Každé dve hodiny mám povolenú pätnásťminútovú prestávku určenú na masturbovanie a pracovný počítač môžem používať aj na pozeranie erotických obrázkov," pochvaľuje si multiorgazmická žena. Aj napriek týmto vymoženostiam jej však nie je čo závidieť. Lebo hoci si muži hovoria, že mať doma partnerku, ktorá prežíva dvesto orgazmov denne, musí byť sen, určite by takú chceli doma len chvíľku.

200 orgazmov za deň? Pre mužov výzva, pre ženy peklo
200 orgazmov za deň? Pre mužov výzva, pre ženy peklo
Getty

Čítajte viac:

9 vecí na mužoch, ktorým nevieme odolať: TOTO si na nich všímame!

ZLÍ CHLAPCI: Prečo ich tak milujeme? A ako ich, dopekla, skrotiť? EMMA to zisťovala a má plán

Čo je PSAS?

Syndrómom trvalého vzrušenia postihuje iba nežné pohlavie a lekári túto poruchu oficiálne zaradili do zoznamu diagnóz až v roku 2001. Najčastejšie trápi ženy po menopauze a tie, ktoré prešli hormonálnou liečbou, no vyskytuje sa aj u tridsiatničiek. PSAS, ktorý ako prvá začala skúmať americká výskumníčka Sandra Leiblumová, vyvoláva samovoľné a trvalé sexuálne vzrušenie v oblasti vagíny, ktoré môžu spôsobiť aj také neškodné vnemy ako zvonenie mobilu či drgnutie v tlačenici. Takéto ženy nepociťujú zvýšenú túžbu po sexe, lebo orgazmus im poskytne len dočasnú úľavu a mnohé už tento problém dohnal k psychickým problémom, k samovražde alebo k liečbe elektrošokom.

Čítajte viac:

Kamarátstvo s výhodami má svoje pravidlá: Dodržíte ich?

Tak čo, príde ma nejaký muž zachrániť?
Tak čo, príde ma nejaký muž zachrániť?
Getty