Lifestyle rubrika

Michaela Karaková z Banskej Bystrice sa stala miláčikom samotného zakladateľa značky Guess.

TÁTO Slovenka dosiahla niečo, čo žiadna iná topmodelka u nás!

Michaela Karaková (24) sa ako jediná Slovenka stala tvárou značky Guess. Objavil ju sám Marciano, keď jej fotky zbadal na Instagrame a moderná rozprávka sa mohla začať.

Aký máte prehľad v rodinných vzťahoch tých najznámejších celebrít?

OTESTUJTE SA: Viete, komu vďačia tieto hviezdičky za svoj úspech?

Už neraz svojou šikovnosťou a talentom schovali do vrecka aj vlastných rodičov. No netreba zabúdať, že sa od nich majú stále čo učiť. Aj keď im pripravili kvalitnú pôdu na štart kariéry, všetky prekážky života úspešných už musia zdolať sami. Tento test vám prezradí, aký máte prehľad v rodinných vzťahoch tých najznámejších celebrít.

Neviete kde stretnúť svoju spriaznenú dušu? Asi ste hľadali na nesprávnych miestach. Tieto vás rozhodne privedú k tomu pravému...

Kde stretnúť toho pravého, keď máš 18, 28, 38? TOTO sú miesta, kde ho dostanete...

Zabudnite na internetové zoznamky, na bujaré diskotéky, či letné dovolenky, kde vás amorov šíp zasiahne na pár slastných chvíľ. Stavte na zaručené miesta!

Aj vy sa zrazu obzeráte po vlastnej domácnosti inými očami a máte chuť odhaliť jej dosiaľ neobjavené priestorové možnosti.

Tlačíte sa v malom byte? Vieme, ako využiť každý jeho centimeter prakticky a štýlovo!

Keď uvidíte, čo všetko sa vošlo do týchto 20,5 štvorcového metra, pochopíte, že všetko je v tvorivom prístupe.

Touto zmenou prispejete k správnemu fungovaniu vašich orgánov!

TIETO dôvody vás presvedčia jesť viac vlákniny! Prečo je pre naše telo taká dôležitá?

Vláknina je nevyhnutná pre správne fungovanie nášho tela. Napriek tomu na ňu často zabúdame a na našom tanieri tvorí zanedbateľné dve percentá. Netreba však zúfať, pripravili sme si pre vás niekoľko tipov, ktorými to raz – dva napravíte!

Molicare

OTESTUJTE SA: Viete, akými zmenami prechádza vaše telo počas materstva?

Obdobie tehotenstva a materstva patrí v živote ženy medzi tie najkrajšie etapy. Láska k  dieťaťu je jedinečná a prináša obrovskú radosť do života každej z nás. Pre naše telo je však toto obdobie spojené aj so zmenami a nie všetky z nich sú príjemné. Viete ktoré sú to a ako si s nimi poradiť?

I toto si môže o vás myslieť váš šéf!

OTESTUJTE SA: Viete, ako pôsobíte na vášho šéfa a čo si o vás skutočne myslí?

Aj keď váš nadriadený predstavuje istú formu autority, môžete s ním mať priateľský vzťah, pri ktorom sa pocit menejcennosti akoby vytráca. Vašu snahu a aktivitu si určite každý deň pozorne všíma a to môže ovplyvniť aj to, ako vás vníma. Otestujte sa a zistite, čo si o vás skutočne myslí!

Petra (vľavo) je zakladateľkou bežeckej komunity SheRuns.

Čo robiť, aby sa vám splnil sen? Týchto päť Sloveniek prezradilo, ako na to!

Sny sú na to,a by sa plnili, stačí len makať na nich a veľmi chcieť. Päť inšpiratívnych žien EMME prezradilo, ako sa to podarilo im.

Film Green Book, ktorý bude súťažiť o Oscara, herečka Broňa Kováčiková určite odporúča.

Poď do kina: Mladá herečka Broňa K. miluje filmy, prečo odporúča hit Green Book?

Slovenská herečka Broňa Kováčiková síce ešte len študuje herectvo na VŠMU, kde ju ako profesorka vedie Milka Vášáryová, no už si zahrala v seriáloch Panelák, Som mama, v rozprávke Spievankovo a hosťuje v niekoľkých bratislavských divadlách.

láska, vzťahy, partnerstvo

OTESTUJTE SA: Viete, čo robiť, aby ste na ďalšieho Valentína už neboli single? 

Trávite dnešný večer sama alebo v spoločnosti najlepšej kamarátky? Aj keď je pozeranie filmov a popíjanie vína dobrým programom, my vám pomôžeme s nájdením budúceho partnera! Prostredníctvom tohto testu sa dozviete, kde hľadať a v akom prostredí máte najväčšiu šancu spoznať novú známosť!

Ktoré miesta sa oplatí navštíviť práve na jar?

10 miest, ktoré nutne musíte navštíviť na jar. Taká nádhera sa len tak nevidí!

Na jar, keď všetko pučí a kvitne je celý svet akýsi krajší. Predsa sú však miesta, ktoré sa oplatí vidieť špeciálne v tomto ročnom období. Tak šup bookovať letenky, veď jar je tu už onedlho.

Už od dnes v predaji!

Vychádza nová EMMA s Dominikou Cibulkovou na titulke! Nenechaj si ujsť fresh jarné trendy!

ODHAĽ +134 FRESH JARNÝCH TRENDOV, KTORÉ MUSÍŠ MAŤ. IBA V LOVELY MARCOVEJ EMME. NA TITULKE S VŽDY ŠTÝLOVOU DOMINIKOU CIBULKOVOU. LISTUJ JEJ ÚPRIMNÚ SPOVEĎ, EXKLUZÍVNE LEN V EMME. EMMA #FollowMe

František Košarišťan alias Fero Joke - zabávač, ktorý paroduje mnohé osobnosti. Vystupuje aj ako upratovačka Maja v TV Markíza.

Typológia poriadku: Prezraď, ako drhneš svoju domácnosť, a upratovačka Maja ti povie, aká si

Kto je upratovačka Maja? Vážne sa ešte v slovenských končinách nájde niekto, kto túto uhundranú strapatú osobu v zástere a s mopom v ruke nepozná?

Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

OTESTUJTE SA: Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

Počas predchádzajúceho roku si svoje “ áno“ povedalo viacero známych tvárí slovenského šoubiznisu. Niektoré svadby boli honosné a okázalé, iné zasa utajené a nečakané. Máte prehľad o nedávnych uzavretých manželstvách našich celebrít? Výsledok vám prezradí, či sa v ich ľúbostných vzťahoch skutočne vyznáte (všetky mená sú uvedené za slobodna).

Už viete kde oslávite sviatok zamilovaných?

Nielen Paríž je mestom zamilovaných. TIETO mestá sú na Valentín ako stvorené!

Ak patríte k náruživým zástancom romanticky stráveného Valentína, potom určite obľubujete pekné miesta, kde ho môžete osláviť. A ak už vám Paríž príde trošku tuctový, tu sú nové tipy, ktoré vás zaručene oslovia!

Tata Harper: Zoznámte sa s kráľovnou organickej kozmetiky!

Kolumbijská priekopníčka zelenej krásy Tata Harper pôsobila v kozmetickom priemysle doslova revolúciu. Zoznámte sa s Queen of Green!

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video