Kvízy rubrika

Aký máte prehľad v rodinných vzťahoch tých najznámejších celebrít?

OTESTUJTE SA: Viete, komu vďačia tieto hviezdičky za svoj úspech?

Už neraz svojou šikovnosťou a talentom schovali do vrecka aj vlastných rodičov. No netreba zabúdať, že sa od nich majú stále čo učiť. Aj keď im pripravili kvalitnú pôdu na štart kariéry, všetky prekážky života úspešných už musia zdolať sami. Tento test vám prezradí, aký máte prehľad v rodinných vzťahoch tých najznámejších celebrít.

Molicare

OTESTUJTE SA: Viete, akými zmenami prechádza vaše telo počas materstva?

Obdobie tehotenstva a materstva patrí v živote ženy medzi tie najkrajšie etapy. Láska k  dieťaťu je jedinečná a prináša obrovskú radosť do života každej z nás. Pre naše telo je však toto obdobie spojené aj so zmenami a nie všetky z nich sú príjemné. Viete ktoré sú to a ako si s nimi poradiť?

I toto si môže o vás myslieť váš šéf!

OTESTUJTE SA: Viete, ako pôsobíte na vášho šéfa a čo si o vás skutočne myslí?

Aj keď váš nadriadený predstavuje istú formu autority, môžete s ním mať priateľský vzťah, pri ktorom sa pocit menejcennosti akoby vytráca. Vašu snahu a aktivitu si určite každý deň pozorne všíma a to môže ovplyvniť aj to, ako vás vníma. Otestujte sa a zistite, čo si o vás skutočne myslí!

láska, vzťahy, partnerstvo

OTESTUJTE SA: Viete, čo robiť, aby ste na ďalšieho Valentína už neboli single? 

Trávite dnešný večer sama alebo v spoločnosti najlepšej kamarátky? Aj keď je pozeranie filmov a popíjanie vína dobrým programom, my vám pomôžeme s nájdením budúceho partnera! Prostredníctvom tohto testu sa dozviete, kde hľadať a v akom prostredí máte najväčšiu šancu spoznať novú známosť!

Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

OTESTUJTE SA: Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

Počas predchádzajúceho roku si svoje “ áno“ povedalo viacero známych tvárí slovenského šoubiznisu. Niektoré svadby boli honosné a okázalé, iné zasa utajené a nečakané. Máte prehľad o nedávnych uzavretých manželstvách našich celebrít? Výsledok vám prezradí, či sa v ich ľúbostných vzťahoch skutočne vyznáte (všetky mená sú uvedené za slobodna).

Veštenie ako jedna z foriem našej budúcnosti.

OTESTUJTE SA: Je pre vás návšteva veštice tou správnou voľbou?

Aj vy patríte medzi ľudí, ktorých vždy lákala predstava veštby z kariet alebo kávy? Ak nad touto myšlienkou už dlhšie uvažujete, neváhajte a otestujte sa s nami!

Seriál

OTESTUJTE SA: Ktorý seriál je pre vás ako stvorený?

Aj keď sa už zima pomaly končí,  dlhé večery nás ešte stále neopúšťajú. Veľakrát je preto najlepším relaxom zostať v pohodlí domova, uvariť si teplú večeru a zapozerať sa do skvelého seriálu pod teplou dekou. Ak ste ešte stále nenašli vášho favorita, s týmto kvízom sa vám to možno podarí.

V akom zimnom športe sa nachádza váš skrytý talent?

OTESTUJTE SA: V akom zimnom športe sa nachádza váš skrytý talent?

OTESTUJTE SA: V akom zimnom športe sa nachádza váš skrytý talent?

krása, makeup, kozmetika

OTESTUJTE SA! Ste skutočná odborníčka v oblasti mejkapu?

OTESTUJTE SA! Ste skutočné odborníčky v oblasti mejkapu?

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video