Kvízy rubrika

Ruku na srdce - naozaj poznáte český jazyk tak dobre, ako tvrdíte?

OTESTUJTE SA: Poznáte reč našich bratov skutočne dobre? Zistite, či ovládate české slovíčka!

Ruku na srdce - naozaj poznáte český jazyk tak dobre, ako tvrdíte? Nachádza sa v ňom totiž množstvo chytákov a zákerných slov, ktoré sú od tých našich diametrálne odlišné. Otestujte sa s nami a zistite, na akej úrovni je vaša slovná zásoba.

OTESTUJTE SA: Ovládate učivo strednej a základnej školy? To vám prezradí tento test!

OTESTUJTE SA: Ovládate slovenský pravopis? To vám prezradí tento test!

V priebehu týždňa si stredoškoláci otestovali svoje vedomosti zo slovenského jazyka v rámci písomnej časti maturity. Vybrali sme pre vás tie najčastejšie chyby, ktoré robia nielen školopovinní, ale aj pracujúci ľudia v každodennej konverzácii. Ovládate základy nášho jazyka? Otestujte sa s nami a zistite, ako sú na tom vaše vedomosti!

Tak teda ohovárajú?

OTESTUJTE SA: Ohovárajú ma ľudia za chrbtom? To vám prezradí tento kvíz

Túto vlastnosť má snáď každá z nás. Ani najväčší anjel sa nevyhne občasnému klebeteniu so známymi. A čo vy? Ste tiež terčom takéhoto ohovárania alebo sa na vás nedá vytiahnuť žiadna “špina“?

Ktorá ste?

OTESTUJTE SA: Ktorej modelke z Victoria's Secret sa najviac podobáte?

Anjelsky krásne modelky, ktoré predvádzajú spodnú bielizeň na tejto známej prehliadke, pozná snáď každý. Aj oni sú však obyčajné dievčatá, ktoré si radi zájdu na drink do mesta, nakupujú s kamarátkami alebo skúšajú nové make-up produkty. Otestujte sa s nami a zistite, s ktorou z nich máte najviac spoločných vlastností.

OTESTUJTE SA: Dáte sa so svojím EX v budúcnosti znova dokopy?

OTESTUJTE SA: Dáte sa so svojím EX v budúcnosti znova dokopy?

Ruku na srdce – aj vám už napadla táto otázka? Životné cesty sú viac ako nevyspytateľné a čo sa má stať, stane sa. Ktovie, možno ste sa s bývalým partnerom stretli iba v nesprávny čas. Otestujte sa s nami a zistite, či je aspoň nejaká šanca, že sa vaše cesty o pár rokov znova spoja.

Ovládate slang mladých?

OTESTUJTE SA: Ovládate “cool“ slang dnešných tínedžerov a mladých ľudí?

Aj vy máte občas problém pochopiť, o čom sa to vlastne vaše deti alebo tínedžeri na ulici rozprávajú? Či už chceme ale nie, angličtina sa do nášho jazyka dostáva čoraz častejšie a nám nezostáva nič iné, iba si tento trend osvojiť tiež. Poznáte tieto novodobé výrazy, ktoré sa stali bežnou súčasťou mladej generácie?

Zistite, aký typ ste v posteli!

OTESTUJTE SA: Aký typ ste v posteli? Týmto kvízom to zistíte

Ak ste momentálne vo vzťahu a hľadáte inšpiráciu, ako okoreniť váš sexuálny život, výsledok tohto testu vám môže priniesť nové nápady a tipy, ktoré sa určite oplatí vyskúšať. Okrem toho sa dozviete, aké vlastnosti vás v tejto sfére najviac charakterizujú.

OTESTUJTE SA: Zaslúžite si titul seriálovej maniačky? TIETO fakty vás zaručene šokujú!

OTESTUJTE SA: Zaslúžite si titul seriálovej maniačky? TIETO fakty vás zaručene šokujú!

Poznáme ich z televíznych obrazoviek, filmového plátna či knižných bestsellerov. Stali sa miláčikmi mnohých žien, ale aj mužov. Ich humor a vtipné hlášky nás zabávajú každý deň. Viete, ktoré seriály preslávili tieto známe celebrity?

Vzťahy alebo sebarozvoj?

OTESTUJTE SA: Mám sa v roku 2019 zamerať na vzťahy alebo sebarozvoj?

Aj vy cítite každý rok potrebu určitým spôsobom zmeniť svoj život? Či už ide o stravu, cvičenie alebo vzťahy, k takýmto rozhodnutiam je občas ťažké sa “dokopať“. Ak práve uvažujete nad hľadaním partnera alebo objavovaním samej seba, otestujte sa s nami a zistite, kade vedie tá správna cesta!

Už teda viete, ktorú vlastnosť ľudia nevedia vystáť?

OTESTUJTE SA: Ktorú moju vlastnosť ľudia nevedia vystáť?

Každý z nás chce zanechať len ten najlepší dojem. Nech sa však snažíme akokoľvek, nie sme dokonalí. Občas vypustíme z úst aj to, čo by sme nechceli. Otestujte sa s nami a zistite, čo by ste na svojej povahe mali určite zmeniť!

kvíz, priateľstvo, bff

OTESTUJTE SA: Zostanete so svojou BFF kamarátkami NAVŽDY?

Každá z nás má okolo seba mnoho kamarátov a známych, no iba jednu spriaznenú dušu. Naplánujte si so svojou BFF babský večer pri poháre vína a otestujte sa s nami! Je vaše priateľstvo skutočne tak pevné, ako si myslíte?

Aký máte prehľad v rodinných vzťahoch tých najznámejších celebrít?

OTESTUJTE SA: Viete, komu vďačia tieto hviezdičky za svoj úspech?

Už neraz svojou šikovnosťou a talentom schovali do vrecka aj vlastných rodičov. No netreba zabúdať, že sa od nich majú stále čo učiť. Aj keď im pripravili kvalitnú pôdu na štart kariéry, všetky prekážky života úspešných už musia zdolať sami. Tento test vám prezradí, aký máte prehľad v rodinných vzťahoch tých najznámejších celebrít.

Molicare

OTESTUJTE SA: Viete, akými zmenami prechádza vaše telo počas materstva?

Obdobie tehotenstva a materstva patrí v živote ženy medzi tie najkrajšie etapy. Láska k  dieťaťu je jedinečná a prináša obrovskú radosť do života každej z nás. Pre naše telo je však toto obdobie spojené aj so zmenami a nie všetky z nich sú príjemné. Viete ktoré sú to a ako si s nimi poradiť?

I toto si môže o vás myslieť váš šéf!

OTESTUJTE SA: Viete, ako pôsobíte na vášho šéfa a čo si o vás skutočne myslí?

Aj keď váš nadriadený predstavuje istú formu autority, môžete s ním mať priateľský vzťah, pri ktorom sa pocit menejcennosti akoby vytráca. Vašu snahu a aktivitu si určite každý deň pozorne všíma a to môže ovplyvniť aj to, ako vás vníma. Otestujte sa a zistite, čo si o vás skutočne myslí!

láska, vzťahy, partnerstvo

OTESTUJTE SA: Viete, čo robiť, aby ste na ďalšieho Valentína už neboli single? 

Trávite dnešný večer sama alebo v spoločnosti najlepšej kamarátky? Aj keď je pozeranie filmov a popíjanie vína dobrým programom, my vám pomôžeme s nájdením budúceho partnera! Prostredníctvom tohto testu sa dozviete, kde hľadať a v akom prostredí máte najväčšiu šancu spoznať novú známosť!

Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

OTESTUJTE SA: Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

Počas predchádzajúceho roku si svoje “ áno“ povedalo viacero známych tvárí slovenského šoubiznisu. Niektoré svadby boli honosné a okázalé, iné zasa utajené a nečakané. Máte prehľad o nedávnych uzavretých manželstvách našich celebrít? Výsledok vám prezradí, či sa v ich ľúbostných vzťahoch skutočne vyznáte (všetky mená sú uvedené za slobodna).

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video