Kvízy rubrika

Molicare

OTESTUJTE SA: Viete, akými zmenami prechádza vaše telo počas materstva?

Obdobie tehotenstva a materstva patrí v živote ženy medzi tie najkrajšie etapy. Láska k  dieťaťu je jedinečná a prináša obrovskú radosť do života každej z nás. Pre naše telo je však toto obdobie spojené aj so zmenami a nie všetky z nich sú príjemné. Viete ktoré sú to a ako si s nimi poradiť?

I toto si môže o vás myslieť váš šéf!

OTESTUJTE SA: Viete, ako pôsobíte na vášho šéfa a čo si o vás skutočne myslí?

Aj keď váš nadriadený predstavuje istú formu autority, môžete s ním mať priateľský vzťah, pri ktorom sa pocit menejcennosti akoby vytráca. Vašu snahu a aktivitu si určite každý deň pozorne všíma a to môže ovplyvniť aj to, ako vás vníma. Otestujte sa a zistite, čo si o vás skutočne myslí!

láska, vzťahy, partnerstvo

OTESTUJTE SA: Viete, čo robiť, aby ste na ďalšieho Valentína už neboli single? 

Trávite dnešný večer sama alebo v spoločnosti najlepšej kamarátky? Aj keď je pozeranie filmov a popíjanie vína dobrým programom, my vám pomôžeme s nájdením budúceho partnera! Prostredníctvom tohto testu sa dozviete, kde hľadať a v akom prostredí máte najväčšiu šancu spoznať novú známosť!

Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

OTESTUJTE SA: Viete, ktoré slovenské celebrity sa vlani potajomky vydali?

Počas predchádzajúceho roku si svoje “ áno“ povedalo viacero známych tvárí slovenského šoubiznisu. Niektoré svadby boli honosné a okázalé, iné zasa utajené a nečakané. Máte prehľad o nedávnych uzavretých manželstvách našich celebrít? Výsledok vám prezradí, či sa v ich ľúbostných vzťahoch skutočne vyznáte (všetky mená sú uvedené za slobodna).

Veštenie ako jedna z foriem našej budúcnosti.

OTESTUJTE SA: Je pre vás návšteva veštice tou správnou voľbou?

Aj vy patríte medzi ľudí, ktorých vždy lákala predstava veštby z kariet alebo kávy? Ak nad touto myšlienkou už dlhšie uvažujete, neváhajte a otestujte sa s nami!

Seriál

OTESTUJTE SA: Ktorý seriál je pre vás ako stvorený?

Aj keď sa už zima pomaly končí,  dlhé večery nás ešte stále neopúšťajú. Veľakrát je preto najlepším relaxom zostať v pohodlí domova, uvariť si teplú večeru a zapozerať sa do skvelého seriálu pod teplou dekou. Ak ste ešte stále nenašli vášho favorita, s týmto kvízom sa vám to možno podarí.

V akom zimnom športe sa nachádza váš skrytý talent?

OTESTUJTE SA: V akom zimnom športe sa nachádza váš skrytý talent?

OTESTUJTE SA: V akom zimnom športe sa nachádza váš skrytý talent?

krása, makeup, kozmetika

OTESTUJTE SA! Ste skutočná odborníčka v oblasti mejkapu?

OTESTUJTE SA! Ste skutočné odborníčky v oblasti mejkapu?

Ste zvedaví, čo vás dnes čaká v živote? Pozrite si horoskop:

Hot video