V stredoveku sa tradovalo, že znamienka sú diablovým znakom. Okrem toho, že ľudí desili, boli pokladané za osobné talizmany. Niečo na tom bude, pretože to, na ktorom mieste ho máte, predurčuje povahu i vlastnosti. Čo o vás odhaľuje to vaše?

1. Na spánku

Ak máte znamienko práve na tomto mieste na hlave, ste veľká cestovateľka. Lákajú vás diaľky a nebojíte sa nových výzev. Ak máte znamienko na ľavom či pravom spánku, nerobí vám problém zvykať si na nové veci, ľudí či miesta a máte dar cítiť sa všade doma a dobre.

2. Na nose

Znamienko na nose predpovedá, že máte pred sebou sľubnú kariéru. Viete na sebe tvrdo zapracovať a to prináša výsledky. Keď si niečo zaumienite, urobíte všetko pre to, aby ste to dosiahli. Prekážky vás neodradia, práve naopak, sú jednoznačnou výzvou a poháňajú vás vpred.

3. Pod obočím

Ak máte znamienko medzi okom a obočím, napovedá to, že ste prispôsobivá osoba a dobre vychádzate s ľuďmi. Nehľadáte konflikty, ale skôr komunikačné cesty a riešenia. Viete byť prirodzená vodkyňa a ľudia vás radi nasledujú.

4. Nad perou

Znamienko nad hornou perou je nielen znakom atraktivity, ale naznačuje aj priateľskosť. Ľudia často vyhľadávajú vašu spoločnosť, pretože sa s vami cítia prirodzene a dobre. Máte rada kvalitné veci a to sa týka všetkého od jedla cez módu až po bývanie. Viete život vychutnávať, a preto počúvate skôr srdce ako rozum.

Zdroj: Shutterstock

5. Nad lícnou kosťou

Znamienko nad lícnou kosťou je odpradávna považované za znak krásy. Býva znakom silnej osobnosti s veľkým osobným kúzlom, príťažlivosťou a charizmou. Ak máte znamienko práve tu, s najväčšou pravdepodobnosťou ste veľmi úspešná a nemáte problém dosiahnuť všetko, čo si zaumienite.

6. Na dlani

Ak ho máte na dlani, dávate prednosť stabilite pred vzrušením a zmeny nie sú pre vás to pravé. Keď totiž veci nejdú podľa plánu a menia sa, spôsobuje vám to stres. Máte rada všetko pod kontrolou, ste ekonomický typ, ktorý si vie všetko dobre spočítať a hneď vyhodnotiť možné ziskya straty. Najradšej ste nohami pevne na zemi, ale skvele sa dopĺňate s niekým, kto má hlavu v oblakoch.

Zdroj: Shutterstock

7. Na chodidle

Máte rada všetko nové a neopozerané. Viete sa rozprávať s každým na akúkoľvek tému, rada spoznávate nových ľudí a máte talent získať si okolie svojou bezprostrednosťou. Ste výbornáv komunikácii s ľuďmi a najradšej ste stredobodom pozornosti. Zároveň ste dobrá poslucháčka a ľudia sa vám preto zverujú so svojimi tajomstvami, píše Nový čas pre ženy.