Partner na všetko

Aj takto by sa dal opísať typický deň každej z nás. Počas 12 hodín toho stihneš naozaj dosť. Aby si k tomu bola úspešná a vyzerala pri tom čo možno najlepšie, potrebuješ výkonných a najmä štýlových pomocníkov, ktorých si dnes môžeš vďaka technologickému boomu dopriať. K šikovnému smartfónu tak patrí aj štýlový notebook. Najlepšie taký, ktorý je tenký, ľahký a svojou modernou eleganciou vzbudzuje obdiv. Predstavujeme ti Lenovo Yoga S740 - posledný výkrik technológie a módy, ktoré sa tu spojili, aby vytvorili toto umelecké dielo. Povrchová úprava z prvotriedneho pieskovaného hliníka, ktorú môžete mať v štýlových odtieňoch šedej alebo sľudovej, v sebe nesie moderný displej, ktorý môže mať rozlíšenie UHD, certifikát VESA 400 a podporu HDR a Dolby Vision. Ak sa v týchto skratkách nevyznáš, vôbec to nevadí. Jednoducho to znamená, že sa jedná o jeden z najlepších displejov a tvoje fotky, seriály a prezentácie na ňom budú vyzerať naozaj špičkovo. Určite si už predstavuješ, či sa tento šikovný spoločník zmestí do tvojej tašky alebo batohu. S váhou do 1,5 kg a hrúbkou iba 14,9 mm je Yoga S740 ozajstnou fitneskou a pri 14-palcovej verzii sa tak jedná o sen každej neposednej duše.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: LENOVO

Máme radi rýchlosť

Určite si spomínaš na pravidelne problémy s technikou, ktoré sa ti stávajú na dennej báze. Mail nejde odoslať, prezentácia sa otvára príliš dlho, obrázok nejde otvoriť a keď sa to podarí zmrzne. Toto všetko ťa neskutočne vyrušuje, lebo popri tom ešte hravo zvládneš chatovať so svojimi kamoškami, skajpovať s nadriadeným a zároveň si pozerať noviny z jarnej kolekcie na e-shope. Doteraz to bol nonsens, no nová Yoga S740 od Lenova ti tento luxus hravo dopraje. Bez toho aby sme ti zdĺhavo rozpisovali zložité názvy procesorov a pamätí, v Yoge S740 od Lenova budeš mať vždy dostatok výkonu na všetky svoje obľúbené činnosti. Ak si náhodou aj občasnou hráčkou počítačových hier, vďaka výkonnej grafickej karte Nvidia Geforce si zahráš aj nové hry. A ak ti budú šlapať nové hry, všetko ostatné bude malina. Určite ťa poteší aj 10-hodinová výdrž na batériu pri UHD displeji, alebo až 14 hodín výdrže pri klasickom FHD, ktoré ťa bez problémov prevedú každým náročným dňom. Nabíjačkám a káblom v kabelkách tak nadobro odzvonilo.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Zdroj: LENOVO

Aj inteligenciu...

Čo je pekné a výkonné, by malo byť aj inteligentné. Aspoň tak by si to každá z nás želala aj u silnejšieho pohlavia. Notebook Lenovo Yoga S740 je presne taký. Okrem výkonu a elegancie je totiž doslova prešpikovaný modernými technológiami, ktoré ti uľahčia každodenný život. Na prihlásenie do systému ti poslúži infračervená kamera, ktorá bleskovo nasníma tvoju tvár. Odtlačky prstov tak sú minulosťou, rovnako ako aj predpotopné zadávanie hesiel, ktoré každá z nás tak rada zabúda. Ak sa ti tento štýlový, tenký a elegantný pomocník pozdáva viac o ňom nájdeš tu.

Notebooky Lenovo Yoga S740 zakúpite u autorizovaného predajcu Datacomp tu.