Fajčenie nie je zdravé ani štýlové a väčšina z nás by určite najradšej prestala. Kým sa to však tým vyvoleným podarí, poradíme vám, ako sa zbaviť nepríjemného cigaretového zápachu a zároveň zvoliť menej rizikovú alternatívu.

Lepšia voľba  má skutočný štýl

Na tom, že cigaretový zápach nie je zdravý ani príťažlivý pre nás či pre naše okolie, sa určite zhodneme. Potešujúcou správou by preto mohlo byť, že s riešením prišiel samotný tabakový gigant -  výrobca Philip Morris. Po niekoľkých rokoch poctivého vedeckého vývoja vytvoril tím vedcov alternatívu pre všetkých fajčiarov. Volá sa IQOS a ide o bezdymový tabakový výrobok. Vzhľadom pripomína modernú tabatierku a je skutočným imidžovým doplnkom. Teraz je navyše dostupný v rafinovanej limitovanej edícii IQOS RUBY, ktorá rozhodne pritiahne vašu pozornosť. Čo poviete na takúto elegantnú alternatívu?

Okrem toho, že vyzerá skutočne žensky a luxusne, má rôzne prednosti.Ako sme už naznačili, IQOS neprodukuje dym, zodpovedný za typický zápach a najmä za vznik všetkých škodlivín. . Ako je to možné? Spolu s týmto šikovným zariadením sa totiž používajú tabakové náplne HEETS, ktoré tabak zahrievajú no nespaľujú ho, čím namiesto dymu vzniká aerosól.  
Ten zanecháva len veľmi jemnú arómu, takže na napáchnuté oblečenie a vlasy môžete takmer zabudnúť. Nehovoriac o tom, že váš priateľ a kamarátky - nefajčiarky sa tiež určite potešia.

IQOS RUBY pre sebavedomé ženy

Nová exkluzívna edícia IQOS RUBY predstavuje zariadenie v hriešne červenej farbe. Výrobcovia sa nechali inšpirovať rubínom ako symbolom jedinečnosti a luxusu. Presne tieto vlastnosti pripisujú totiž aj majiteľke revolučného technologického kúsku. Nájdete sa v nich aj vy?

Viac informácií nájdete na www.iqos.com