Stačí zakúpiť akýkoľvek z dezodorantov značky Borotalco a účtenku nahrať v čase trvania súťaže na súťažný web http://www.sutazborotalco.sk/, potom už len počkať do 31. 7. 2022, kedy prebehne žrebovanie a desať z vás môže baliť na cestu!

Súťaž trvá od 1. 6. 2022 do 31. 7. 2022. Do súťaže bude možné prihlásiť účtenky k súťažným produktom zakúpeným v období od 20. 04. 2022. Výhercovia budú mať možnosť si sami zvoliť termín výletu pre dve osoby. Výherný poukaz bude platný do 31. 12. 2023. Podmienkou súťaže je zakúpiť produkt na území Slovenskej republiky.

Ilustračné foto
Zdroj: Borotalco

Borotalco je talianska značka dezodorantov s dlhou históriou, ktorá sa píše už od roku 1904. Dezodoranty fungujú na prírodnej báze, s unikátnou zložkou microtalcum, ktorá je tým skutočným tajomstvom víťazstva nad potom. Microtalcum je jemne mletý prášok z mastenca (špeciálneho prírodného ílovitého minerálu), ktorý sa používa kvôli svojej čistote, jasu a všestrannosti, ako vo farmaceutickom, tak kozmetickom priemysle.

Ilustračné foto
Zdroj: Borotalco

Borotalco ponúka celý rad produktov – od púdru cez sprchové gély až po dezodoranty v spreji, guličke či v tuhom prevedení.

Letná novinka Borotalco Soft s vôňou ružových kvetov

S príchodom leta predstavuje Borotalco novinku na slovenskom trhu - dezodorant Borotalco Soft s vôňou ružových kvetov. Dezodoranty Borotalco Soft vďaka inovatívnej technológii Active Crystal Talc™ poskytujú trojitú ochranu: zabraňujú poteniu tým, že obmedzujú zloženie potu, absorbujú pot a neutralizujú molekuly tvoriace pot. S Borotalco Soft sa budete cítiť príjemne a sviežo vždy, každý deň v roku!

Ilustračné foto
Zdroj: Borotalco

http://www.sutazborotalco.sk/