Spoločnosť Nespresso, prémiový líder v oblasti porciovanej kávy sa už viac ako 30 rokov venuje vďaka svojim odborníkom na praženie spoločne s výskumníkmi zaoberajúcimi sa potravinárstvom vytváraniu jedinečných kávových zmesí vkapsulách určených na jednoduchú a pohodlnú domácu prípravu tohto pravdepodobne najznámejšieho nápoja ma svete. Ich poslaním je zároveň byť priekopníkmi a nastavovať latku najvyššej kvality. Nespresso taktiež dbá na ekológiu a udržateľnosť – to znamená, že použité hliníkové kapsule sú 100% recyklovateľné a prostredníctvom programu AAA Sustainable QualityTM cielene zavádza efektívne programy na pestovanie kávovníkov, šetrne využíva prírodné zdroje, či zlepšuje životy pestovateľov a ich komunít v spolupráci s organizáciou Rainforest Alliance.

Na Slovensku pôsobí značka síce o niečo kratšie, ale jej atraktívnu ponuku a kvalitný servis poznajú spotrebitelia už dlhšie práve zo zahraničia. Cestu k nej si našlo aj viacero známych osobností a niektoré z nich vám ako slovenskí Nespresso Ambasádori– moderátor & vloger Sajfa, herci Ján Koleník Vlado Kobielsky, tenistky Daniela Hantuchová a Dominika Cibulková- radi predstavia svoj kávový rituál a odhalia čo to zo svojho súkromia prostredníctvom krátkych spotov, ktoré nájdete na sociálnych sieťach a web stránke Nespresso. Patrí medzi nich aj Ján Koleník, jeden z najobľúbenejších a naobsadzovanejších hercov súčasnosti. Inšpirujte sa a začnite svoj príbeh aj vy!

Ján Koleník / herec, 2 roky s kávou Nespresso

Jedna osoba, niekoľko osobností – aj taký je život jedného z najpopulárnejších slovenských hercov súčasnosti. Ako šarmantný a skúsený muž dokáže zanechať v divákoch v hľadisku či pri obrazovke jedinečný dojem. Možno práve preto si vyberá príbehy hrdinov, ktorých spája vždy rovnaká vlastnosť a to chuť naplno žiť. Nespresso je aj jeho voľbou chuti a FORTISSIO LUNGO obľúbená kávová zmes. Vychutnávať hrdinsky si ju môžete rovnako aj vy v ktorýkoľvek deň.

Kávové zmesi, kávovary a doplnky Nespresso sú k dispozícii v butikoch Nespresso, avšak aktuálne výhradne online (s bezpečným doručením) spoločne s ďalšími informáciami vrátane kávových receptov či tipov, ako aj o zodpovednom prístupe spoločnosti, udržateľnosti či aktívnej recyklácii na stránke www.nespresso.com.

Inšpirujte sa kávovým rituálom slovenských Nespresso ambasádorov aj vy!
Inšpirujte sa kávovým rituálom slovenských Nespresso ambasádorov aj vy!
Zdroj: Nespresso