Na človeka ako Tony nenarazíte v električke ani si ho nevygooglite, musíte na neho dostať kontakt od niekoho, kto už potreboval jeho pomoc. Že na duchov neveríte? Chápem, ani rodičia malého dievčatka neverili, kým neplakávalo, že mu „ujo“ v noci chytá nohy a sťahuje paplón. Alebo keď sa chlapček sám škrtil vo vani a hovoril zmeneným hlasom ako v horore.

A čo by ste povedali, ak by ste našli svoju staršiu dcéru, ako sa skláňa s nožom nad postieľkou malej sestričky? To zvyčajne zmení pohľad na vec. Tonyho vyhľadala aj žena, ktorá pracovala vo väzení a bola svedkom, keď si tam niektorí väzni siahli na život, duše mŕtvych si nosila domov a nemohla spať. Aj liečiteľka, ktorá sa zaoberala trápeniami iných ľudí, aj tí, čo majú všeličo na rováši a v noci ich trápia zlé skutky alebo nevysvetliteľné veci, čo naháňajú hrôzu. Ako divý brechot psov nad ránom, keď prehľadávate v pyžame celé okolie, no nikde po žiadnych nie je ani stopa.

Čítajte viac:

Päť rokov v pekle: To je Zuzanina skúsenosť s čiernou mágiou

Snaží sa byť nenápadný

Tonyho volajú aj za hranice. Ako na neho získajú kontakt, to netuší, keď ľudia potrebujú, tak sa k nemu dostanú. Aj teraz sa chystá kamsi do Dánska, bol v Rusku, na Ukrajine, vo Francúzsku mu chceli postaviť dom, len aby ostal, ale jemu sa tam nepáčilo.

Keď sa vracia domov na stredné Slovensko, snaží sa byť nenápadný. Len čo ho niekto zbadá, rozkríkne sa to a zasa je okolo neho kopa ľudí, ktorí potrebujú poradiť. Búchajú mu na okno: Tonko, padol som z rebríka, pozri, mám ísť k lekárovi alebo to nič nie je? Tony, otvor, je to vážne. Myslíš, že to mám s tým novým chlapom skúsiť? Niektorí pýtajú radu ohľadne zdravia, iní nevedia, čo s partnerom alebo so zatúlaným duchom, ktorého si odkiaľsi priniesli a doma ich obťažuje. „Vravím si, že už stačilo, ale keď sú v ohrození deti, tak sa premôžem,“ povzdychne si spoza tmavých okuliarov Tony. A ide – vyháňať duchov, démonov, pomáhať od prekliatia a urieknutia.

S duchmi si poradí iba odborník
Zdroj: shutterstock

Čítajte viac: 

Ženu neoklameš: Náš šiesty zmysel odhalí každé tajomstvo!

Verte-neverte

Tak pod tým barakom v Bratislave, kde býva niekoľkokrát do týždňa, stojím aj ja a zvoním, aby mi prišiel otvoriť. Ešte predtým, ako sme sa stretli, mu posielam fotku na mobil. Je to čudný pocit, keď sa ocitnete s neznámym mužom sama v byte za zavretými dverami. Pre Tonyho rutina. Vraj keď už ideme spolu niečo písať, tak mi aspoň zdravotne pomôže.

Črevo, žalúdok, slabé cievy, stavce C2 a C7, veľa malých neduhov. Zatiaľ to sedí. Ešte mi zľahka prejde od kľúčnej kosti pod pazuchou a vnútornou stranou paže. Mám si vraj dávať pozor na cystu, nie je to vážne, ale mám sama žiadať lekárov, aby to sledovali. Lieči vraj veľa zanedbaných nádorov prsníka. Nemôže na mňa pôsobiť píliš silno, aby ma ruka nebolela. Okrem príjemného tepla necítim nič. Doma ma však ruka pekelne bolí, ako keby som mala zacvaknutý nerv, o niekoľko hodín som však už zasa ako nová! Vravím si, čo to je? „No a máš so sebou aj dvoch duchov,“ usmeje sa na mňa Tony.

„Teraz sa nezľakni,“ pritlačí mi dlaň hore na hruď. Keď ju odtiahne, je na nej otlačená tvár. Dobrý trik? Ale potom sa ma začne pýtať na mŕtveho človeka a mne sa v hlave poskladajú všetky kúsky skladačky. Ten druhý duch je vraj tulák, ktorého som si pred pár týždňami priniesla a teraz straší v našej kúpeľni, preto sa tam často hádame. Dôkazy? Nemám, môžete len veriť alebo nie.

Čítajte viac: 

Na vlastnej koži: Schopnosti jasnovidky nás dostali, zistí o vás všetko!

Rúnová mágia vám poradí pri ťažkom rozhodovaní

Krížik odháňa duchov

„Duch sa najčastejšie ,zabýva‘ hore na prsiach, v okolí žalúdka či v kolenách. Čerpá z vás energiu, aby sa mohol pohybovať po tomto svete. Je to taká zblúdilá duša, ktorú treba previesť na druhý svet,“ vysvetľuje mi.

„Hlavne nech ženy doma samy nepália červenú sviečku,“ prizvukuje, aby som to napísala. Tú môže páliť len on, lebo slúži ako vodidlo, za ktorým sa duchovia aj temné sily ťahajú. Ak s tým niekto nemá skúsenosť, môže si ublížiť. Žiadna červená stužka alebo šnúrka vás pred týmito silami neochránia. Len krížik. Ten na Tonyho krku je zvláštny. Má špeciálny tvar, ktorý pripomína kríž, hada aj meč, a sú na ňom listy. Záleží len na tom, ako sa naň zadívate. Kríž odháňa zlých duchov, hada sa boja démoni, zlé myšlienky odfúkne ako listy a meč je obranou proti čiernej mágii. Pri prekliatí krížik vraj stmavne, ak sa na vás prilepí duch, oťažie. Krížik, nech už máte akýkoľvek aj vy, sa nikdy nemá zvesiť z krku a požičiavať, ale ak si ho chce na vás niekto pozrieť, pokojne ho nechajte.

Čítajte viac: 

Stalo sa vám, že ste videli ducha? Nie ste jediná...

Je to v rodine

V Tonyho rodine sa „ducharina“ a liečiteľstvo dedia z maminej, ale najmä z otcovej strany. Jeho starý otec bol lekár, ktorý sa zaoberal nadprirodzenými silami. Keď mal deväť rokov, videl čertov, ale v škole ho s tým vysmiali. Lenže už o pár rokov neskôr ho volali spolu s dedkom aj učitelia, keď niekde potrebovali pomoc. Mama sa vraj na to hnevala, lebo doma celé dni unavený prespal a neučil sa. Teraz si už vie svoju energiu lepšie ustrážiť. Len keď vyháňa démonov, od vyčerpania doma okamžite tvrdo zaspí a niekedy sa mu urobí tak ťažko, že musí dať všetko von aj zo žalúdka. Ak niekto niekomu inému ublíži alebo si siahne na život, skončí vraj v močiari. A jeho duša sa musí prizerať, ako jeho nevinní príbuzní trpia.

„Všimli ste si, že ak niekto v rodine zomrie, tak sa úmrtie ešte do tretice do siedmich rokov zopakuje?“ To je vraj dôvod, prečo umierajú aj nevinní – trpia za skutky svojich predkov. A práve po nich môžeme dediť nielen nadanie, energiu, ale aj hriechy, často sú prekliate v rodine celé generácie ľudí a ani o tom netušia. Len ich trápia choroby a neúspechy, finančné straty.

Aj tí, čo na začiatku neverili, neskôr uveria
Zdroj: shutterstock

Čítajte viac: 

Som urieknutá?

Teraz sa Tony postaví predo mňa, chytí ma za obe ruky a vraví, že ak mu napuchne pravé predlaktie, tak som urieknutá, ak ľavé, prekliata. Prekliať niekoho pri tom nie je až také jednoduché, musíte trafiť hodinu aj miesto.

„O nikom však nič škaredé nehovorte ani na nič nemyslite, aj keď kolegyni budete závidieť pekné šaty. Lebo celkom ľahko sa môže stať, že ten čas a miesto nechtiac trafíte,“ radí Tony.

Ale nech sa nebojím, lebo to dáme von. Trošku sa uškrniem, veď dobre. A potom sa mu na pravej ruke urobí velikánska hrča, pustí ma, vytrasie si ruku: „Ty tam toho teda máš!“ A celú procedúru opakujeme. Nakoniec ešte dostanem veľké objatie plné energie. Teraz si ma Tony opäť vyfotí, aby som si mohla porovnať fotografie predtým, než som k nemu prišla, a teraz. Je to zmena, zmizla šmuha na prsiach a oči mi žiaria.

Čítajte viac: 

Kaderníčka- veštkyňa: Spraví vám melír aj ukáže budúcnosť

Ako na mužov

Tony radí aj mladým ženám vo vzťahu s mužmi. A akú chybu robíme najčastejšie? Sú vraj dve. „Ak sa zamilujete, partnerovi zveríte všetko o svojich bývalých milencoch, a on už presne vie, ako na vás. Nielen, ako vás dostane, ale aj to, kde vás najtvrdšie zasiahne, čo vás zraní. Nikdy by ste nemali vravieť všetko, mali by ste si udržať svoje tajomstvá. A tiež do vzťahov dávate celú svoju dušu. Tú si však žena musí chrániť, nesmie ju dať celú nikomu – ani mužovi, ani kamarátke, lebo získajú k vám a k vašej energii ľahký prístup.“

Ak ste v tom však už namočená až po uši a ten váš s vami doma zametá, pomôže jednoduchá babská rada. Keď pôjdete spolu spať, na 3 minúty prekrížte nohy, zvyšná energia z vás odíde a vy načerpáte novú. Za Tonym chodia aj ženy, ktoré nevedia otehotnieť alebo sa rozhodnúť medzi milencom a manželom. Stačí priniesť fotografie oboch a on vám ich „preklepne“. To ostatné je však už na vás. Tak čo, rozmýšľate, či by ste si dali poradiť?

Čítajte viac: 

Nevieš si rady? Kyvadlo pravdy ti odpovie!