Prichádza nová EMMA na titulke s našou najúspešnejšou lyžiarskou hviezdou Petrou Vlhovou, ktorá prežíva jedno z najkrajších období svojho života. Nielenže dosiahla nevídané úspechy, teraz je aj čerstvo zamilovaná až po uši. Prečítajte si, čo bonzla na svojho nového sexi priateľa a čo ich okrem lásky spája.

Iskriť to bude aj medzi známymi celebritnými párikmi, ktorí na seba prezradili, vďaka čomu majú spolu dlhý a harmonický vzťah a aká je ich spoločná vášeň. Tešiť sa môžete na rapera Majselfa, Tomiho Kida, sympatický insta párik Tatianu Židekovú a Michala Mravca, či Romana Juraška a Dianu Hágerovú.

Na titulke tento mesiac hviezdi lyžiarska jednotka Petra Vlhová.
Na titulke tento mesiac hviezdi lyžiarska jednotka Petra Vlhová.
Zdroj: EMMA

Nebudú chýbať ani super rozhovory so speváčkou Dominikou Mirgovou, ktorá prežíva svoje „znovuzrodenie“, exkluzívne interview so speváckou a hereckou hviezdou Zendayou, ktorá sa stala novou tvárou parfumu od Lancoe, rovnako tak rozhovor s najsexi gynekológom na Slovensku, ktorý s Lukášom Kimličkom nafotil pre EMMU šeklivé fotky.

Tešiť sa môžete na číslo nabité tými najhorúcejšími fashion tipmi na jeseň, poradíme vám ako si vykladať nadčasový pracovný šatník alebo ako nosiť kostým štyrikrát inak.

Tešiť sa môžete aj na kozmetický darček!
Tešiť sa môžete aj na kozmetický darček!
Zdroj: EMMA

V rozhovore s riaditeľkou portálu Profesia.sk, Ivanou Molnárovou sa dozviete, že pracovný trh na Slovensku potrebuje krízu a v článku Ako stúpať po korporátnom rebríčku vám predstavíme niekoľko dobrých tipov pre vašu kariéru snov. V EMME nájdete aj príbehy žien, ktoré odhalili dvojaký život svojho partnera, dočítate sa, aké je to dať si „vzťahový detox“, či ako si vypočítať svoje sexuálne IQ. Tak čo, už sa tešíte?

#EMMAFollowMe