Tvoja májová EMMA už oddnes v PREDAJI. Listuj zamilované páriky súčasnosti a nalaď sa na FOREVER LOVE. Na titulke dokonalá dvojica, Marek Fašiang s priateľkou Terezou Bizíkovou. K tomu veľký svadobný špeciál, fit tipy modeliek a look ako vizitka.

Na Instagrame má vyše 300k followers, vlastné tetovania už prestala počítať, svoje bláznivé outfity nakupuje v sekáčoch a raperkou sa stala aj preto, lebo musí hovoriť veci na rovinu. „Ak mám chuť nadávať, tak nadávam,“ hovorí Češka Šarlota Frantinová. Najnovšie aj moderátorka v súťaži VOICE. Listuj rozhovor na strane 26.

SORRY, mám TELEFÓN: Mobil si kontrolujeme každých šesť minút, čiže takmer 150x za deň. Čo keby sme si každých 6 minút vymenili pekné slovo s kamoškou, kamošom, alebo frajerom? Prospelo by nám to. Viac len v májovej EMME + 20 NAJČASTEJŚÍCH OTÁZOK, ktoré si kladieš o LÁSKE. EMMA pozná odpovede!!

Nenechaj si ju ujsť!
Nenechaj si ju ujsť!
Zdroj: EMMA

FOREVER LOVE

A keďže májová EMMA je plná LÁSKY, prinášame TI NAJSEXI páry súčasnosti. Dokonalí Marek (33) a Tereza (20) + Dárius  (27) a Soňa (31) + Mary (24) a Adrián + Jana (24) a Braňo (25).

VIAC o prvých zoznámeniach, love a CHÉMII, ktorá je stále medzi nimi LEN v Tvojej MÁJOVEJ EMME.

+ VEĽKÝ SVADOBNÝ ŠPECIÁL

Chystáš sa na svadbu; vydáva sa ti kamoška, alebo sestra/ brat? EMMA Ti v špeciálnej big prílohe prináša ♥ Najnovšie trendy ♥ Dokonalé šaty v roku 2019 ♥ Luxusne nedbalé účesy pre nevesty ♥ Dychvarážajúce miesta ♥ Svadobné sladkosti ♥ Ako prežiť v úlohe hosťa. To všetko a ešte oveľa viac na strane 112.

Listuj zamilované páriky súčasnosti a nalaď sa na FOREVER LOVE!
Listuj zamilované páriky súčasnosti a nalaď sa na FOREVER LOVE!
Zdroj: EMMA

EMMA FASHION:

Poď na ZELENÚ – neónová zelená je elektrizujúca a zaslúži si tvoju pozornosť
Flower POWER – sila kvetinového vzoru
SCARF print – potlač luxusných vzorov je takmer na všetkom
KAPSÁČE – cargo baby
MikroKABELKA

„MÔJ LOOK JE MOJA VIZITKA“ – známe ženy z oblasti módy, speváčky a bloggerky prezradia, čo nosia do práce, čo ich ovplyvňuje pri výbere a ako sa v tom cítia. Skrátka ich LOOK.

+ EMMA ti ukáže, ktoré vône ti budú voňať podľa fázy cyklu. Waw. Neuveríš, aké je to presné. ŠPECIÁLNE LEN pre teba na STRANE 106.

+ EMMA HVIEZDNA REDAKCIA: So Soňou Skoncovou o zásnubách, Mišom Sabom o tom, že nie je vajce ako vajce a Darou Rolins.

Májová EMMA už v Tvojom stánku. Vo vybraných vydaniach taktiež s kozmetickým DARČEKOM.

EMMA #FollowMe