Inšpiráciou z titulnej stránky je tento mesiac herečka Kristína Svarinská, narodená v revolučnom roku 1989. Oslávila teda tridsiatku, ale ťažkú hlavu si z toho nerobí. „Nemala som depku a nezalamovala rukami, ako strašne sa mi teraz život zmení a čo všetko by som už mala mať za sebou. Keď o tom uvažujem, jediné, čo sa za posledného pol roka zmenilo, je fakt, že sa mi začali diať veci, ktoré som neočakávala, že by sa mohli stať. Ale som za ne vďačná.“ O akých záhadných veciach to hovorí, sa dozviete v exkluzívnom rozhovore.

Sezóna kabátov je konečne tu! Aj vy ju milujete tak, ako my v EMME? Aby ste vedeli, čo je momentálne trendy, pripravili sme pre vás inšpiráciu zo slovenských obchodov.

Náš kolega Lukáš Kimlička na vlastnej koži testoval najnovšie vychytávky v pánskej kozmetike. Ak tápete a neviete, čo svojmu drahému kúpiť pod stromček, nechajte sa inšpirovať.

„Neznášajú má, lebo som tučná!“ na stránkach našej EMMY sme tento mesiac otvorili aj vážnu tému, diskrimináciu žien s nadváhou. Ako sa cítia ženy, ktoré nespĺňajú štandardy krásy? Kde vôbec pramení naša túžba po dokonalom tele a predsudky voči tým, ktoré sú „iné“? Na šokujúce závery prišli sociológovia aj psychológovia!

Tento mesiac vás potešíme aj exkluzívnym rozhovorom so slovenským sex idolom Jánom Koleníkom! V rozhovore sa nám priznal, prečo prestal chodiť do fitka a ako si prešiel syndrómom vyhorenia. Čo sú pre neho priority dnes? „Čas pre seba a oddych. Plánovanie svojho života. Začal som chodiť skôr spať, lebo ak sa nevyspím, nie som schopný fungovať. Neviem sa potom koncentrovať, som nervózny a náchylný uvažovať o tom, že so všetkým seknem.“ Na na fotkách mu to ale pristane stále rovnako!

Decembrová EMMA je už v predaji aj so skvelým darčekom!
Decembrová EMMA je už v predaji aj so skvelým darčekom!
Zdroj: emma.sk

V ďalšom veľkom rozhovore si Iveta Radičová zaspomínala na revolučné obdobie, ako sa jej žilo počas neho aj tesne po ňom. „Stala som sa členkou tímu, ktorý organizoval výjazdy po celom Slovensku, vtedy sme im hovorili spanilé jazdy. Vystupovala som naozaj na provizórnych pódiách. Nezabudnem, ako som v treskúcej zime napríklad v Trenčíne mala prejav na vlečke traktora.“

Kým však na námestiach ľudia odzváňali starému režimu štrnganím kľúčov, generácia dnešných tridsiatnikov doma štrngala hrkálkami. Dnes však milieniáli hýbu Slovenskom, pretože sú podnikaví, draví a plní nápadov. Presne ako podnikateľky, ktoré sme vyspovedali.

Aj vy máte pocit, že sa dnes na každom kroku hovorí o potravinových intoleranciách? „Súčasné štúdie potvrdzujú, že 20 až 60 percent ľudí má potravinovú intoleranciu a často sa stáva, že si ju zamieňame s alergiou, ktorou trpia len dve až štyri percentá dospelých a osem percent detí.“ Aj na to sme si posvietili v novej EMME.

A viete, aký je trendy hit tejto zimy? Cukrová ružová! A my vám ukážeme, ako ju nosiť. A aby sme nezabudli, pribalili sme si pre vás skvelý darček, zubnú pastu CURAPROX BE YOU.

#EMMAFollowMe