S dokonalými pomôckami na starostlivosť o telo od spoločnosti Braun je však tento každodenný boj minulosťou. Spoľahnite sa na moderné prístroje, ktoré mužom poskytnú precízny styling fúzov a ženám dlhotrvajúcu jemnú pokožku ľahko a bezbolestne. A ak stále váhate, čo si kúpiť alebo čo si priať na Vianoce, najmodernejšie technológie vás nikdy nesklamú.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

S epiláciou IPL budete mať hladkú pokožku niekoľko mesiacov

Vo svete sa trendy v oblasti starostlivosti o chĺpky u žien za posledné roky  veľmi zmenili. Niektoré si užívajú ich prirodzený vzhľad, iné si ich zastrihávajú do rôznych tvarov a vzorov. Stále však mnohé dámy túžia po dokonale hladkej pokožke bez chĺpkov... Vďaka modernej technológii IPL sa zamatová pokožka stala ľahko dosiahnuteľnou realitou a vy už nemusíte podstupovať bolestivé muky, aby ste získali vysnívanú hladkosť bez občasného nepríjemného podráždenia alebo porezania. A IPL technológia ešte k tomu dokáže chĺpky poraziť na vyše pol roka! Objavte novú dimenziu hladkej a jemnej pokožky s IPL epilátorom Braun Silk Expert Pro 5.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Braun Silk Expert Pro 5 – špičkový pomocník

Epilátor IPL z radu Braun Silk-Expert Pro 5 je bezpečný, rýchly a zbaví vás všetkých chĺpkov bez bolesti. Odborníci spoločnosti Braun ho vyvinuli tak, aby ste mohli bez obáv odstraňovať chĺpky na nohách, v intímnych partiách, podpazuší a iných častiach tela, ako aj na tvári. Veľkou výhodou pravidelného používania epilátora IPL je aj pomalší rast a vypadávanie chĺpkov. Stačí, ak budete zariadenie používať aspoň raz týždenne, a už za 4 týždne môžete zaznamenať výrazné vypadávanie chĺpkov na tele a tvári. Vaša pokožka bude dokonale jemná a hladká až 6 mesiacov – vďaka postupnej redukcii a spomaleniu rastu chĺpkov. Jedinečný snímač Skin Pro 2.0 počas používania neustále skenuje vašu pokožku a vyhodnocuje jej odtieň – ľahko upravuje intenzitu svetelných zábleskov, aby bola epilácia nielen účinná, ale aj šetrná k vašej pokožke. A nemusíte sa obávať používať epilátor ani na tých najcitlivejších miestach. Má 10 režimov intenzity vrátane 2 jemných režimov, ktoré účinne ošetria vaše citlivé miesta bez toho, aby to ohrozilo vaše pohodlie.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Epilácia nebola ešte nikdy taká rýchla a jednoduchá!

Veľkou výhodou tohto moderného krásavca je nielen bezbolestná epilácia, ale aj rýchlosť –je to jeden z najrýchlejších IPL epilátorov na trhu a dokáže si poradiť s chĺpkami na oboch nohách za menej ako 5 minút! Počas epilovania sa záblesky svetla objavujú každú pol sekundu. Vďaka rýchlosti zariadenia sa krásne kĺže po pokožke a zabezpečuje pohodlné používanie. Rozlúčte sa nadobro s voskovými pásikmi, žiletkami, depiláciou cukrom a drahými návštevami salónov – s týmto moderným nástrojom bude vaše telo dokonale hebké bez jediného chĺpka – a to rýchlo, jednoducho a bezbolestne. Skvelou funkciou je aj prepojenie s mobilnou aplikáciou, kde môžete sledovať priebeh epilácie IPL. Okrem žien tento šikovný pomocník poteší aj moderných mužov, ktorí sa chcú rýchlo a natrvalo zbaviť nežiaduceho ochlpenia. A nebojte sa, že by  vám tento skvelý pomocník dlho neslúžil. Odborníci spoločnosti Braun ho vybavili až 400 000 svetelnými zábleskami, čo znamená, že dokáže odstrániť chĺpky z celého tela až počas 22 rokov.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

A čo Braun pripravil pre pánov?

Na jedno obdobie sa akoby minuli časy, kedy muži chodili k holičovi, aby sa starostlivo postaral o ich bradu či fúzy. Dnes je zase ,,in“ skočiť si k ,,barberovi“. Páni si však môžu vyčariť dokonale upravenú bradu v priebehu niekoľkých minút aj v domácom pohodlí. Moderné holiace strojčeky si poradia nielen so sexy strniskom alebo bezchybne hladkou pokožkou, hravo zvládnu aj najnovšie trendy. Moderný džentlmen ocení v kúpeľni spoľahlivý a dizajnový strojček – a presne taký je holiaci strojček Braun Series 9 Pro.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Braun Series 9 Pro pre moderného džentlmena

Strojček Braun Series 9 Pro kombinuje funkčný dizajn, vynikajúci výkon a dokonalú presnosť, aby ste si v okamihu vytvorili bezchybnú úpravu fúzov bez podráždenia. Najnovšia technológia zaisťuje hladký a zároveň jemný pohyb po pokožke, či už sa holíte nasucho alebo namokro. Celý holiaci strojček je 100 % vodotesný, takže ho môžete používať v kombinácii s holiacou penou alebo gélom podľa svojich potrieb. Vďaka technológii AutoSense si môžete užívať konštantný výkon počas holenia. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou má holiaci strojček aj výkonnejšiu Li-Ion batériu, ktorá vydrží až hodinu. Vďaka LED displeju môžete tiež ľahko zistiť, v akom stave je batéria. A ak sa vám ráno pred holením stane, že sa strojček vybije, stačí použiť funkciu rýchleho nabíjania a strojček bude pripravený na jedno oholenie už o 5 minút.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun

Perfektné púzdro PowerCase

Holiaci strojček Braun sa tiež pohodlne drží  vďaka ergonomickému tvaru, ktorý vám padne do ruky ako uliaty. Vďaka presnému zastrihávaču umiestnenému na zadnej strane strojčeka zvládnete s týmto pomocníkom akýkoľvek styling – dokonalé strnisko, fúzy alebo bokombrady. Päť holiacich prvkov je pripravených na akúkoľvek výzvu, ktorú pred holiaci strojček postavíte.  Ak si vyberiete variant s nabíjacím puzdrom PowerCase, ktoré umožňuje nabíjať holiaci strojček priamo, môžete si užívať jednoduché nabíjanie strojčeka napríklad aj na cestách. Puzdro zabezpečí holenie bez potreby nabíjania strojčeka z kábla kdekoľvek a kedykoľvek až počas 6 týždňov. Použitý holiaci strojček môžete navyše jednoducho vyčistiť v nabíjacej stanici Clean&Charge, ktorá sa postará nielen o nabíjanie, ale aj o dôkladné čistenie a to vďaka tekutine na báze alkoholu, ktorá zabíja až 99,9 % všetkých baktérií.

Ilustračné foto
Zdroj: Braun
Ilustračné foto
Zdroj: Braun