Veronika je úspešná nielen v kariére, pretože podniká a vedie vlastnú PR agentúru,  no darí sa jej  aj v súkromí. Už niekoľko rokov je šťastne vydatá a s manželom vychováva šesťročného syna Alexa, ktorý sa najnovšie chystá do školy. Samozrejme, pre neho je mamina tou najkrajšou ženou na svete, pretože sa krásne oblieka, nosí vysoké podpätky a chodí krásne nalíčená. Jej láska k móde sa však stala kameňom úrazu v manželstve. „Ja mám doslova slabosť na topánky, ktoré sú u nás doma všade. Pod posteľou, v jednej skrini, v ďalšej skrini a radšej si ani netrúfam odhadnúť počet kusov. Ale sú ich desiatky,“ priznáva Veronika, ktorá miluje najmä ikonické lodičky s červenou podrážkou. Teda tie, ktoré navrhol Christian Louboutin.

„Moje prvé som si kúpila pred rokmi, keď som začala pracovať a minula som na ne celú výplatu. Ale mám ich dodnes,“ hovorí o svojej módnej slabosti krásna tmavovláska, ktorá jednoduchom miluje vysoké „štekle“. „Ja som aj po parku s kočíkom chodila vo vysokých podpätkoch, cítim sa v nich dobre.“

Veronika Vágnerová s manželom
Zdroj: instagram.com/ Veronika Vágnerová

Našťastie, pre jej topánkovú mániu má pochopenie aj jej manžel, ktorý to množstvo škatúľ už nekomentuje, no ak ide o oblečenie a najmä o jeho množstvo, tam už taký chápavý nie je. Aj preto musela svoj šatník poriadne preverať. Od svojho partnera totiž dostala ultimátum. „Povedal, že alebo pôjde z bytu časť môjho oblečenia alebo ja. Tak som vytriedila štyri obrovské tašky a naším skriniam celkom odľahlo,“ smeje sa Veronika, ktorá si týmto krokom možno zachránila manželstvo.

Veronika Vágnerová má štýl.
Zdroj: instagram.com/ Veronika Vágnerová

POzrite si viac fotiek Veroniky v galérii