Baran (21. 3. – 20. 4.)

Zadané: Od začiatku roka až do polovice februára budete prežívať s partnerom idylku. Môžete byť jemnejšie a zraniteľnejšie, čo mužskému pohlaviu veľmi imponuje. Zmena nastane po Valentínovi, žiaľ, pre vašu polovičku nebude príjemná. Pôjdete do opačného extrému a vo vzťahu sa začnete správať ako diktátor. Koncom marca sa to prenesie do sexuálnej oblasti. V spálni sa stanete dominantnou, aktívnou a budete mať chuť experimentovať. Stojí za tým snaha potlačiť iné problémy, najmä partnerské. Nedovoľte, aby vaše fyzické potreby zatienili tie emocionálne. Opätovný pokoj vo vzťahu nájdete až v septembri, keď medzi vami opäť zavládne romantika a potrvá do konca novembra.

Single: Koniec marca a začiatok apríla by tento rok mohol byť práve ten termín, keď nájdete svoju polovičku. Málokedy ste v láske optimistické, no v tomto období to bude naopak. Ak by sa na jar princ nedostavil, druhá šanca príde v auguste. Tento mesiac u vás vyvrcholí zmysel pre erotiku a romantiku zároveň. Keď z toho nevznikne vzťah, tak len pre vaše vlastné rozhodnutie. V sexuálnych výstrelkoch vám to však nezabráni a aj na jeseň sa budete tešiť záujmu opačného pohlavia. Následne vzťahom praje polovica decembra, keď otvoríte svoje srdce a začnete mužom dôverovať. 

Kariéra: V polovici mesiaca február sa s nadšením pustíte do všetkých pracovných výziev, no až o mesiac neskôr môžete vidieť výsledky v podobe pribúdajúcich peňazí na účte. Marec a ešte aj časť apríla sú termínom, keď dosiahnete všetko, čo ste si zaumienili. Pozor, budete sa však musieť vzdať toho, čo je vo vašom živote neefektívne. Môžu to byť návyky, ale aj plytvanie časom alebo nevhodné vzťahy. Na úspešnej vlne sa budete viezť až do októbra, keď sa môže pracovná karta otočiť a zažijete aj niekoľko neúspechov, prípadne stratu peňazí. Nenechajte sa odradiť a kráčajte ďalej za svojimi kariérnymi snami. 

Pokračovanie článku na ďalšej strane.