!POZOR! Zapojte sa do SÚŤAŽE spoločne s nami a vyhrajte skvelé ceny od Heineken. 

Uvoľniť sa, vychutnať si moment prítomného okamihu a povedať si: „Teraz už môžeš“. Aby sa tak stalo, dovoľme si bez výčitiek vybočiť z našich zabehnutých koľají a zabudnime na stereotypy. Osloboďme našu myseľ, užívajme si, odmeňme sa. Tu je návod ako na to.

Dodržať Suchý január bez výčitiek? Teraz už môžeš

Predsa len, je trúfalé očakávať, že napriek tomu, že budeme robiť veci rovnako, vesmír sa spojí a náš svet sa napriek našej skalopevnej nemennosti, zmení. Newtonov zákon akcie a reakcie to hovorí jasne. Treba konať. Preto môžeš hneď skraja nového roka prijať celosvetovú výzvu Suchého januára, kedy nebudeš počas celého mesiaca konzumovať alkoholické nápoje. Máš obavy, že to nezvládneš? Zvládneš! Je však dôležité nezabudnúť na pravidlo zaslúženej odmeny. Počas mesiaca si môžeš kedykoľvek dopriať osvieženie v podobe nealko piva Heineken® 0.0, ktoré ti bude v duchu hesla „Teraz už môžeš“ skvelým spoločníkom.

Dodržať Suchý január bez výčitiek? Teraz už môžeš.
Zdroj: Heineken

Jóga a pivo? Skvelá chuť, žiaden alkohol

Hovorí sa, že joga pridáva roky tvojmu životu a život tvojim rokom. Bude na tom asi veľký kus pravdy. Keď sa pozrieme do radov športovkýň, herečiek či známych influenceriek, veľa z nich cvičí jogu. A to má nemalý podiel na ich zdravom vzhľade a životnom nadhľade. Yin joga, hot joga, power joga či ashtanga joga alebo dokonca tehotenská joga. Je len na tebe, akú si vyberieš. Pamätaj ale, že joga robí zázraky. Regeneruje telo aj dušu a pomáha k zlepšeniu celkového držania tela a jeho koordinácie. Dnes už nájdeš desiatky online aj offline kurzov alebo YouTube videí, ktoré sú vhodné pre absolútne začiatočníčky až po hadie ženy. Vyberie si každá z nás. Povedz tejto výzve áno, nalep si na chladničku rozvrh cvičenia a odmeň sa slastným odškrtnutím zvládnutia dennej polhodinky a zaslúženým oroseným osviežením.

Zmena začína tu a teraz. Len do toho!

Nielen začiatok roka, no akýkoľvek začiatok dňa, týždňa či mesiaca je dobrým odrazovým mostíkom pre naštartovanie zdravšieho životného štýlu. Musíme si totižto priznať trpkú realitu, a síce, že naše telo si všetko pamätá a robí si pomyselné zárezy. Každú párty, nočné vyjedanie chladničky, ponocovanie a dlhé vysedávanie pred telkou bez pohybu si veľmi dobre pamätá. A čím sme staršie, tým sú následky rýchlejšie viditeľné. Skús preto objaviť lásku k zdravšiemu spôsobu života. A to nie len preto, že je v súčasnosti veľmi trendy a je ho plný Instagram. Dôležité je nájsť cestu, ktorá ti je príjemná, a hlavne, dlhodobo udržateľná. Nie je nič horšie ako pondelkové diéty, ktoré skončia zväčša v stredu. Existuje nespočetne veľa prístupov k udržaniu si zdravého životného štýlu. Preto ti neponúkneme exaktný plán, vyber si taký, ktorý je tebe a tvojmu telu príjemný a drž sa ho.

Pri pravidelnom pohybe, úprave jedálnička a obmedzení pitia alkoholu, budeš pozorovať pozitívny vplyv na telo i psychiku.

Odmena motivuje

Na záver, po mnohých aktivitách si dopraj pôžitok s nič nerobenia a wellness. Niektoré jeho podoby zvládneš aj doma. Stačí vhodná relaxačná kozmetika, napustená vaňa a sviečky. Za oknom zima, v kúpeľni pustená obľúbená relaxačná hudba – ideálny záver dňa, v rámci ktorého si niečo spravila pre seba, svoje telo a svoju myseľ.

Zmena začína tu a teraz. Len do toho!
Zdroj: Heineken