Prichádza septembrová EMMA, s ktorou uhasíte svoju zvedavosť.  Ako pokračuje ľúbostný príbeh 3 naj kamarátiek? Dozviete sa v pokračovaní LETNÉHO ROMÁNU od spisovateľky Janky Benkovej s názvom „Polnočný šok“. Krásne a pútavé čítanie nájdete práve teraz pribalené v každej EMME. Nenechajte si ujsť ďalšiu časť letnej edície plnej vzrušenia - EMMA LoVE.

TANEČNICA NA MATERSKEJ – prekrásna Monika Sakmanová – Bez tancovania by sa jej deň ani nepočítal. Ako tanečnica síce zažila časy, keď nemala ani na jedlo, no aj tak nechce robiť nič iné. Novopečená mamička, partnerka speváka Rakbyho nás baví: „KEĎ SOM SA VRÁTILA Z PÔRODNICE A BOLA SOM TAKÁ ZNIČENÁ Z ŤAŽKÉHO PÔRODU, ŽE SOM NEVLÁDALA ANI VSTAŤ, VŠETKO SI VZAL NA STAROSTI. AJ MALÉHO, AJ MŇA. VTEDY UKÁZAL, ŽE JE TO MUŽ ČÍSLO 1, A JA SOM SA DO NEHO NANOVO ZAMILOVALA.“

Uhas svoju zvedavosť so septembrovou EMMOU!
Uhas svoju zvedavosť so septembrovou EMMOU!
Zdroj: EMMA

Toto všetko a ešte oveľa viac prináša septembrová EMMA. Listuj rozhovor na strane 18.

MIKRONEVERA – kde sa vlastne začína? Nie náhodou už tým, že si s kolegom pričasto vymieňate nevinné smajlíky? Hranice sú tenké a obyčajná zvedavosť môže byť začiatkom konca. Vo vzťahoch určite. „Mikropodvádzanie nie je nevera v pravom zmysle slova. Je to správanie, ktoré ju môže postupne rozpútať. Prinášame viac na strane 26.

Príbeh a láky Caitlyn JENNER: Caitlyn bola kedysi mužom a splodila slávne krásky, modelku Kendall a instagramovú celebritku Kylie. Na tom by nebolo nič zlé, lenže Caitlyn ako žena najnovšie randí so ženou, ktorá tiež kedysi bola mužom. Vedeli ste?

ZACHRÁŇ SVOJE VLASY – aby vlasy v lete nevyzerali ako seno, potrebujú reštart a EMMA vie, aký. Listujte na strane 102. + Extra sila - Najnovšie séra sú také účinné, že omladzujú na počkanie. Inšpirujeme Vás?

Musíš mať!
Musíš mať!
Zdroj: EMMA

FASHION LETO:

Sladká flamingo pink
BOHÉMSKA RAPSÓDIA – vzory, výrazné farby, strapce a spol.
KÁRO a farebná geometria
MAXIŠATY
FASHION refresh – stihnete ho vynosiť aj počas babieho leta

INSTAGRAM versus REALITA: vyretušované fotky, faceappy, filtre či nastajlované pózy, ktoré fičia na Instagrame, vytvárajú mnohokrát len ilúziu virtuálneho sveta. Neprepadli sme jej až príliš? Veronika Vagnerová, Kristína Kormúthová, či Kristína Kundrátová ukážu, ako je to vlastne v skutočnosti.

Nová septembrová EMMA aj tento krát s DARČEKOM – pokračovaním ROMÁNU „Polnočný šok.“ Začítaj sa do deja, oddýchni si a spríjemni leto s NOVOU EMMOU. Je úžasná.

EMMA #FollowMe