Či je môj klip horúci a odvážny? “Áno, je „žhavý“, ale s mierou,“ hovorí Dara o klipe k pesničke Pena. „Je v ňom ľahká provokácia aj ženskosť,“ tvrdí speváčka, ktorej stylistka na nakrúcanie vybrala skutočne odvážny outfit. Taký, ktorý viac odkrýval, než schovával. Ale keďže Dara má dokonalú postavičku, na ktorej celé roky tvrdo maká a môže a pochváliť aj tehličkami na bruchu, nemá sa za hanbiť. Vedel to aj fotograf Lukáš Kimlička, ktorý celý videoklip vymyslel, hoci to bola jeho režisérska premiéra.

„S Darou som spolupracoval pri výrobe jej klipov ako stylista, vizážista alebo ako art director, ale to, že ma práve ona osloví ako režiséra, že práve s ňou budem môcť urobiť svoj prvý klip, to som si nepredstavoval ani v tom najodvážnejšom sne,“ teší sa Lukáš. Najväčším prekvapením však je, že Darin klip Pena sa nenakrúcal na kameru, ale na telefón.

Režírovať hudobný klip, to som si v hlave vizualizoval často, ale nemal som na to odvahu. Ako fotograf si viem predstaviť konkrétny záber, aj ho dokážem pretaviť do fotky. Na kameru som si však netrúfol, pretože nie som natoľko technicky zdatný.“ Aj preto si na pomoc prizval kamaráta Tomáša Thurza, ktorý nielen fotí, ale aj nakrúca videá a výsledkom je poriadne horúci výsledok, ktorý už pár hodín po zverejnení dosiahol desaťtisíce videní. A Dara je v ňom skutočne pekelne sexi.

Pre Lukáša Kimličku to bola prvá režisérska skúsenosť.
Pre Lukáša Kimličku to bola prvá režisérska skúsenosť.
Zdroj: Lukáš Kimličika

Viac fotiek nájdete v našej FOTOgalérii.