Dvojičky sa rozhodli odsťahovať sa od milovaných rodičov z domu v Hronskom Beňadiku, nešli však ďaleko. Ich nový dom stojí v susednej obci Tlmače. Veronika a Daniela Nízlové sú zohraté sestry a rozhodli sa preto, že budú svoje dcérky vychovávať spolu, aj keď bez otcov.

"Vitajte v našom novom dome. V bielej perleťovej kuchyni, ktorú sme doplnili o detaily v podobe zlatých boho obkladov," napísala Veronika nedávno na Instagrame a zverejnila aj fotky nádhernej kuchyne.

O pár dní bol dokončený aj interiér a speváčky sa pochválili fotkami priestrannej obývačky a oboch spální. Na doplnkoch si dali poriadne záležať, je zjavné, že sa chceli nielen osamostatniť, ale aj sa cítiť dobre a vybudovať si vlastný domov.

„Neplánujeme bazén, lebo ten je u našich, ale určite by sme chceli vírivku, ktorá je použiteľná celoročne,“ povedala svojho času Daniela. Platbu za dom, ktorý sa nachádza v okrese Levice, mali Daniela aj Veronika riešiť hypotékou, čím sa vôbec netajili.

„Sme nadšené, že budeme bývať spolu. V dome je päť izieb, čiže nielen my, ale aj naše dcérky budú mať svoje súkromie. Okrem toho tam je, samozrejme, kuchyňa, kúpeľne, obývačka a aj terasa,“ prezradila Daniela, ktorá dodala, že aj interiér domu si nechali na vlastných pleciach. „Veronika má na to cítenie, o všetkom sme sa radili, ale vedúca bola ona,“ dodala. Je teda jasné, že už onedlho si budú Twiinsky užívať súkromie vo svojom dome.

Na sociálnych sieťach sa pochválili fotografiou interiéru, kde jednoduchý popis hovorí za všetko - "HOTOFČO". Dievčatám prajeme príjemné zabývanie sa :) FOTO nájdete v GALÉRII.