FOTOGRAFIE z vily, kde sa natáčala reality show nájdete v GALÉRII.

Jeden úspešný a charizmatický muž a oproti nemu 18 single žien. Vydajachtivé krásky zvedú medzi sebou boj, aký na obrazovkách už dlho nebol. Nebudú chýbať intrigy, hádky, ohovárania a tie najväčšie ženské zbrane.

Markíza si na výbere účinkujúcich dala maximálne záležať, dievčatá sú z rôznych kútov Slovenska, jedna od druhej sa odlišujú nielen vzhľadom, ale aj povahou, aby mal ženích naozaj z čoho vyberať.

„Ponuka účinkovať v šou Ruža pre nevestu je pre mňa výzvou a zároveň akýmsi dobrodružstvom na ceste hľadania lásky. Viaceré moje vzťahy v zahraničí stroskotali práve na kultúrnych rozdieloch či rozdielnej mentalite žien, na akú som bol dovtedy zvyknutý. Aj to bol dôvod, prečo som kývol na ponuku TV Markíza využiť možnosť stretnúť svoju spriaznenú dušu prostredníctvom tejto šou. Nájsť si v tomto hektickom období môjho života dievča zo Slovenska, s ktorým budem mať veľa spoločného a s ktorým môžem zdieľať svoje hodnoty a zápal pre prácu, bola pre mňa motivácia, ktorá v rozhodovaní jednoznačne zvíťazila,“ priblížil Tomáš Tarr.

FOTOGRAFIE z natáčania nájdete v GALÉRII TU

Tomáš zároveň pre portál topky.sk priznal, ako to vyzeralo v prvých dňoch natáčania. „Ja som bol tak nervózny, že to si neviete ani predstaviť,“ prezradil. Mnohí by to možno na neho ani nepovedali, keďže už nejaké skúsenosti pred kamerami má, nakoľko sa dlhé roky venuje modelingu. „To si človek povie, že jasné, chalan sa vie vo svete točiť, tak nebude mať problém zoznámiť sa s babami. Prvý problém je v tom, že je tam asi 200 ľudí na tom pľaci. Je tam 10 kamier, si tam vysvietený ako na futbalovom zápase, každý sa na teba pozerá, je tam úplne ticho,“ prezradil.

„Absolútna tréma, nervozita, úplne som bol vystresovaný. Tie dievčatá boli tiež vystresované, takže to bolo také vzájomné si myslím. Ale oni mne hovorili teda, že som pôsobil vyrovnane, že s tým problém nemám, ale hovorím, to bolo horšie ako štátnice. A najväčšiu trému som mal, keď sme sa už zoznámili a ja som pred nich predstúpil a mal som sa im predstaviť. To bol doslova asi najťažší moment, pretože 18 dám sa na teba pozerá a čakajú na každé jedno slovo, čo povieš,“ dodal. FOTOGRAFIE z vily, kde sa natáčala reality show nájdete v GALÉRII.