Spoznali sa na Instagrame a ihneď bolo jasné, že sú naladení na rovnakú vlnu. „Ja som videla jeden jeho rozhovor, kde hovoril o BDSM párty, tak som mu odpovedala na story, že kde môžem zohnať lístky a on mi odpísal, že keď budú, dá mi vedieť. A napísal mi asi o 2 dni, že má lístky a že či budem jeho +1. A ja, že no okej,“ prezradila ryšavka.

Párik si zo začiatku svoje súkromie strážil, iba občas zverejnili vtipné alebo zaľúbené video. Postupom času sa však otvorili o niečo viac a s fanúšikmi zdieľajú aj intímnejšie momenty.

FOTOGRAFIE z Ríma a spomínaného incidentu nájdete v GALÉRII.

Mladá dizajnérka a moderátor sa k sebe náramne hodia. Za tých pár mesiacov, čo tvoria pár, už stihli čo-to pocestovať, najväčšiu vlnu pozornosti zaznamenal ich výlet v Ríme. Vyrobili si stieracie žreby, pomocou ktorých si plnia priania. Jedným z nich bolo milovanie na verejnosti. Podľa zverejnených stories na to využili toalety vo Vatikáne.

Fanúšikovia sa ozývajú aj na Tik Toku a na influenceroch nenechali jednu nitku suchú. ,,Fuh, akože čo je veľa, to je veľa." ,,Veď je to Rachellka, ju musíte brať s rezervou, ona je trošku hlúpa," znejú názory na sociálnych sieťach. ,,Tak toto už naozaj prepískli, veď je to nechutné. A nie je to ani vtipné," pridáva sa ďalší. ČO si o tom myslíte vy? FOTOGRAFIE z Ríma a spomínaného incidentu nájdete v GALÉRII.