Pozrite si viac fotiek Niny, čo všetko dokáže.

Útla brunetka odmalička športovala a vyskúšala toľko druhov, že ich na jednej ruke nespočítate. Plávanie, volejbal, tenis, flamenco, gymnastická prípravka či basketbal. V puberte však so všetkým sekla a pár rokov nič nerobila. Veľká zmena prišla, keď prešla ťažkým a bolestivým rozchodom, ktorý ju dostal na dno. „Som typ človeka, ktorého zlé udalosti poháňajú vpred. Naštartoval ma rozchod s priateľom, ktorý som veľmi zle znášala. Moje sebavedomie aj radosť zo života boli na bode mrazu. Chcela som sa vzchopiť, nakopnúť, rozbehnúť, no nevedela som ako. Hľadala som niečo, čo mi kompletne zamotá hlavu, ale aj ma dostane do formy. Ale nejako inak. Netúžila som, aby nado mnou stál nejaký tréner, ktorý by mi hovoril, koľko mám urobiť drepov a koľko opakovaní mi ešte chýba,“ vysvetľuje Nina, ktorá po dlhom hľadaní našla to, čo potrebovala.

Naštartoval ma rozchod s priateľom, ktorý som veľmi zle znášala.
Naštartoval ma rozchod s priateľom, ktorý som veľmi zle znášala.
Robo Hubač

Foto: Robo Hubač

Skúsila kurz pole dance. Šport a tanec v jednom, ktorý je silový, no krásny zároveň. „Už prvé hodiny mi otvorili oči a začala som sa vnímať inak. Začala som sa zaujímať aj o to, čo jem, a vypustila som zo stravy všetky nezdravé potraviny, ktoré mi nerobili dobre. A zabralo to, lebo odkedy robím pole dance, som plná energie, nápadov a cítim sa šťastná.“ Nina však nezostala len pri pohybe, táto zmena ju nakopla k ďalšiemu nápadu. Otvorila si vlastné štúdio The No Limits Gym, kde neponúka len lekcie pol dance, ale aj rôzne akrobatické a posilňovacie hodiny.

„Svoje štúdio som si otvorila z poistky za auto, ktoré mi ukradli spred domu. Kým sa mi centrum podarilo spustiť, bola to ťažká cesta, ale neľutujem. Môžem totiž robiť to, čo ma najviac baví,“ teší sa šikovná tanečnica, ktorej so všetkým pomáha jej priateľ Martin. Ten je nielen spolumajiteľom ich centra, ale aj majstrom Slovenska v street workoute. A spolu tvoria perfektne zladený pár. „Martin cvičí na horizontálnych tyčiach, ja na vertikálnych. Skvele sa dopĺňame,“ smeje sa šikovná trénerka, ktorá je ukážkovým príkladom toho, že vo všetkom zlom sa nájde aj čosi dobré. A nie je to klišé.

Viac foto Niny a jej umenia nájdete v našej galérii.

Čítajte viac:

Postavila sa na vlastné nohy a rozbehla biznis: „Dance box mi pomohol vyškriabať sa zo dna“ 

Pohyb ma zachránil: Katke joga pomohla dostať sa zo zdravotných problémov: Dnes vedie vlastné štúdio!

Beh môže byť relax pre vaše telo a myseľ: Ako behať, aby vás to bavilo?

Rýchlo a zbesilo so sexi babami: Tieto krásky majú rýchlosť v krvi!

Životný štýl, ktorý vás nakopne: Stačí týždeň a budete sa cítiť senzačne!