Počas 12 epizód si Tomáš bude vyberať spomedzi 18 potenciálnych partneriek. Súdiac podľa prvej odvysielanej epizódy, o mladého podnikateľa je veľký záujem a každá z vybraných účastníčok si chce získať srdce hnedovlasého sympaťáka. Tomáš, ktorý okrem podnikania v Bangkoku pracuje na otvorení vlastného biznisu a príležitostne sa venuje modelingu či herectvu, to bude mať pri výbere svojej vyvolenej naozaj ťažké.

ZÁBER TÍNEĎZERA TOMÁŠA NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII >>>TU<<<

Ako sa k nemu však vôbec Markíza dostala, keď pracuje v zahraničí? „Televízia ma objavila cez sociálne siete. Tým, že dlhé roky pôsobím v zahraničí, na Slovensku známy nie som. Zohnali si na mňa telefónny kontakt a už to išlo. Na prvý telefonát nikdy nezabudnem. Keď mi oznámili, o akú šou ide a to, že majú o mňa záujem, nechcel som tomu uveriť. Pamätám sa, že som bol niekde v kameňolome v Thajsku, kde som točil reklamu. Zo začiatku som veľmi váhal a vôbec to nebolo rýchle a jednoznačné rozhodnutie. Mám však rád výzvy a toto výzva jednoznačne bola. Navyše prišla v správnom čase, kedy som už rozmýšľal, že by bolo načase nájsť si vzťah," povedal nedávno pre týždenník Život.

Sympaťák, ktorý si prostredníctvom televízie hľadá svoju lásku, si neváha zo seba aj vystreliť. Sledovateľom na Instagrame ponúkol zostrih svojich nepodarených hlášok, ktoré odzneli v šou a zverejnil aj fotografiu z tínedžerských čias. Keď ju uvidíte, neuveríte, že je na nej on! ZÁBER NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII >>>TU<<<