Prichádza JÚLOVÁ EMMA, ktorá ti ukáže, ako chutí LETO! Naladí ťa na FESTIVAL FEVER, ukáže tie NAJ BEAUTY vychytávky + navyše, s veľkým LETNÝM DARČEKOM. Bež si po krásne EKO papierové slamky a vychutnaj si drinky s DARČEKOM z EMMY. V jednom balíčku na teba čaká MIX farieb a dizajnov:

EMMA EKO SLAMKY - sú EKO, papierové a oživia každý DRINK. Ulov si ich aj do zásoby. Práve teraz v každej EMME – ananás, plameniak, kaktus a palma. WoW. Júlovú EMMU s DARČEKOM musíš mať!

TAKTO CHUTÍ LETO - V najnovšej EMME prináša leto topmodelka Adriana Čerňanová so svojou dokonalou figúrou a životom modelky. Mohla by leňošiť na pláži niekde v Malibu, no radšej do noci sedí nad skriptami. Kvôli láske sa presťahovala o štyritisíc kilometrov a aj keď sa značky plaviek o ňu bijú, pomaly sa chystá na dôchodok. Adriana hviezdi na titulke júlovej EMMY, ktorú musíš mať.

KAMOŠKA či PSYCHOPATKA? Odhaľ len s júlovou EMMOU stav priateľstva. Ako na to? Musíš dávať pozor na každé slovo; raz ste hore raz dolu; neustály stres a nerovnováha a nielen v tom, kto komu zavolá. Poznáš to?

Od dnes v novinových stánkoch!
Zdroj: EMMA

EMMA SUMMER FASHION:

DENIMOVÉ BLUES
Slamená obsesia – nielen na kabelkách a klobúkoch
SEXI amazonka
Šach – Mat

FESTIVALOVÉ tornádo a KALENDÁR festivalov –štartuje festivalová sezóna! Hudba, móda, street foody, to všetko na nich milujeme. :)) Listuj viac na strane 42.
+ TOP TÉMY – ako prežiť dovolenku s novým frajerom a tipy, ako sa pri cestovaní uvoľniť.

EMMA SUMMER VIBES: Najlepšie opaľovacie krémy, plavky a manikúra na celé leto. Inšpiruj sa, listuj v najnovšej EMME a uži si leto naplno.

+ Tipy na sexi zadoček.

SUPER TELO a SUPER EGO – beauty vychytávky pre každú peňaženku a rozpočet. Inšpiruj sa. :)
„LETO all Italiana“ a 10 VECÍ, KTORÉ MUSÍŠ VEDIEŤ - Chystáš sa toto leto do Talianska? Podľa domácich má aj plážové ničnerobenie rodinné pravidlá, ktoré dodržiavajú celé generácie. Ak chceš byť ako oni, osvoj si „italiana“ zvyky. Viac len na strane 16.
Miluješ ho, veríš, že bude navždy tvoj, ale sú veci, o ktorých by sa malo vo vzťahu radšej mlčať. Ani on totiž nepovie všetko... EMMA ti podľa skúsených báb ukáže, čo povedať a kedy si radšej zahryznúť do jazyka. Viac v článku „Koľko pravdy znesie láska“.

TURISTKA vo vlastnom meste – naša šéfredaktorka Evka Blahútová strávila celý deň s rodinkou ako turistka v hlavnom meste. Čo všetko prešla, čo sa jej páčilo a čo odporúča? Tvoje musthave čítanie!

Musíš ju mať!
Zdroj: EMMA

Júlová EMMA s DARČEKOM. Bež si po krásne EKO slamky a vychutnaj si drinky počas celého leta.

Práve teraz v každom vydaní. Musíš mať.

EMMA #FollowMe