Neverili by ste, ale aj medzi topmodelkami sa pri vode zvádza boj o najplochejšie bruško a najvyšportovanejšie stehienka. Telo je ich kapitál, preto Kendall, Doutzen a spol. urobia všetko pre to, aby v plavkách ukázali top formu. Zatiaľ čo Doutzen trénuje až do zodratia baletných cvičiek, Bella Hadid pije každé ráno pohár teplej vody, aby naštartovala látkovú pemenu a zaistila si najlepšie trávenie na celý deň. Ste zvedavé na ďalšie triky? Tu sú.

 

Kendall Jenner (23): Farba robí štíhlou

Členka klanu Kardashianok je veľkou maškrtníčkou, svoju dokonalú postavu si však udržuje jednoduchým trikom. Všetky steny dala vymaľovať na ružovú. Je to totiž jediná farba, ktorá podľa topmodelky brzdí apetít. Takže šup po štetec a potom rovno na pláž!

Doutzen Kroes (34): Päta, špička, pirueta

Dve deti a ani gram tuku navyše!? Holandská topmodelka prisahá na balet. „Je veľmi ťažký, pretože sa orientuje na špeciálne partie tela, ako sú vonkajšie a vnútorné časti stehien, brucho a ramená,“ prezradila Doutzen.

Alessandra Ambrosio (38): Chytrý zoštíhľovák

Brazílčanka sa snaží veľmi zdravo stravovať a nedá dopustiť na čerstvé morské plody. Zároveň prisahá na veľa pohybu. Kilo-dve dokáže zamaskovať aj pomocou bronzujúceho spreja, na ktorý si zvykla ešte v role anjelika Victoria’s Secret. „Všetky sa tam necháme nastriekať samoopaľovacím krémom, aby sme nevyzerali také bledé,“ prezradila.

Hailey Baldwin (22): Žiadne výnimky

Žiadny glutén a žiadny cukor! Manželka speváka Justina Biebera sa spolieha na tradičnejšie stravovacie metódy a stavia na disciplínu. „Snažím sa byť k sebe prísna a jesť len to, čo vyhovuje môjmu telu a pokožke,“ tvrdí modelka.

Elsa Hosk (30): Sila z proteínov

Pred dôležitými prehliadkami či foteniami sa modelka dopuje stravou, ktorá je extrémne bohatá na proteíny a pritom úplne bez tukov. Na Elsinom tanieri by ste vtedy našli nízkokalorické mäsko, fazuľu, šošovicu alebo grilovanú rybu. „K šťastiu však potrebujem aj veľa športu,“ priznáva krásna Švédka.