Obľúbená slovenská herečka, ktorá niekoľko sezón žiarila v seriáli Oteckovia, ale strihla si aj zaujímavú rolu v Trhline, stála pred kamerou od sedemnástich. A hoci ju táto práca neskutočne baví, potrebovala si od nej dať pauzu, pretože denná výroba seriálu a rýchlo tempo pri nakrúcaní jej dávali zabrať. Aj preto si momentálne naplno užíva, že je mamou na plný úväzok.

„Moje tehotenstvo aj dieťa prišli v pravý čas,“ hovorí krásna červenovláska, ktorej sa pred štyrmi mesiacmi narodil synček Noel. Vychováva ho spolu s manželom , ktorého si minulý rok vzala len po niekoľkých mesiacoch známosti, ale tento krok si nevie vynachváliť. „Vždy som bola rada v strede pozornosti, stále hyperaktívna, taký živel. No odkedy som stretla Adriána, vidím na sebe, že som sa umiernila. On je ešte väčší zabávač ako ja, takže som pri ňom skrotla. My dvaja sa ani nehádame, ale môj muž je ešte viac šialený než ja,“ priznáva pre časopis EMMA Mary Bartalos, ktorá sa v rodinnom živote našla natoľko, že si dnes vie predstaviť aj iný džob ako len prácu pred kamerou.

Mary priznáva, že po boku manžela Adriána skrotla. A takto jej to vyhovuje
Mary priznáva, že po boku manžela Adriána skrotla. A takto jej to vyhovuje
Zdroj: Lukáš Kimlička

„Ešte pred pár rokmi som si myslela, že by som sa herectva nikdy nedokázala vzdať, ale dnes to vidím inak. Prišla som do fázy, že sú pre mňa dôležité iné veci. Vždy som snívala, že budem mať veľkú rodinu. Som zo štyroch súrodencov, môj manžel z troch, takže to vidíme podobne. No a a veľa detí si vyžaduje veľa času,“ smeje sa mladá mamina, pre ktorú je štvormesačný synček Noel asi len začiatkom jej novej kariéry. Tej rodinnej. A viac o tom, čomu sa chce Mary v budúcnosti venovať, sa dozviete aj v novej EMME.

Pozrite si v priloženom videu, ako sa Mary Bartalos fotila na titulku EMMY: