Znovu k nám zavítal zimný čas a my sa na krátke obdobie musíme opäť zmieriť s tým, že slnka si užijeme o čosi menej. To však nemôže byť dôvod na depresiu! Namiesto toho by sme sa mali snažiť využiť tento čas najlepšie ako vieme. Preto prinášame pár tipov, ktorými sa môžete inšpirovať.

RELAXUJTE

Nie, nebude to charakterizovať to, že ste lenivý. Verte, že ak si napustíte horúcu vaňu a ešte si k tomu zapálite sviečky, bude to v úplnom poriadku, máte na to právo! V lete ideme častokrát na maximum a to aj bez toho, že by sme si to vôbec uvedomili. Na druhej strane, ak je vonku 40°C, ani nám nenapadne napustiť si vaňu. Práve preto je toto obdobie maximálne vhodným. Navyše, s prichádzajúcim chladom nám oveľa ľahšie tuhnú svaly, ktoré si príjemne uvoľníme, napríklad aj horúcim kúpeľom.

Relax vo vani je veľmi príjemný.
Relax vo vani je veľmi príjemný.
Zdroj: pinterest.com/rosietonline/

foto: pinterest.com/rosietonline/​

ČÍTAJTE

A kľudne aj vo vani. Žáner je len a len na vás. Môžete si vybrať niečo na oddych, ale aj na vzdelávanie či sebazdokonaľovanie. Každopádne, ak radi čítate, viete, že počas leta si častokrát nenájdete ani pár minút na to, aby ste otvorili knihu. Preto je na to zimný čas ako stvorený.

Čítanie vás dokáže veľmi dobre inšpirovať.
Čítanie vás dokáže veľmi dobre inšpirovať.
Zdroj: pinterest.com/buzzfeedpartner/

foto: pinterest.com/buzzfeedpartner/​

SLEDUJTE FILMY

Viete, koľko nových filmov vzniklo počas leta? Veľa! A rozhodne veľa dobrých. Pokiaľ veľmi chcete, znovu túto aktivitu veľmi šikovne spojíte so sebazdokonaľovaním. Ak ste napríklad slabší v jazykoch, môžete sa popri sledovaní filmov či seriálov rovno učiť cudzí jazyk.

Nájdete kopec zaujímavých a inšpiratívnych filmov.
Nájdete kopec zaujímavých a inšpiratívnych filmov.
Zdroj: pinterest.com/kimkomando/

foto: pinterest.com/kimkomando/​

UČTE SA VARIŤ A PIECŤ

Využite dlhé večery aj na to, žesa budete učiť variť a piecť. Tieto činnosti ženám nikdy nie sú na škodu a navyše, verte, že každý muž ich docení. Byť krásna, sebestačná žena a vedieť k tomu ešte aj chutne variť a piecť, to vám zaručí, že muži vás budú doslova milovať.

Máte radi pečenie?
Máte radi pečenie?
Zdroj: pinterest.com/allthebeautifulchristmas.blogspot.com

foto: pinterest.com/allthebeautifulchristmas.blogspot.com

VENUJTE SA RUČNÝM PRÁCAM

Ručné práce vás síce nijako špeciálne neobohatia, ale zato si pri nich perfektne oddýchnete. Viete ich vykonávať aj popri sledovaní filmu či počúvaní audio knihy, takže tým zabijete rovno dve muchy jednou ranou. A navyše neverili by ste, akej úžasnej trpezlivosti vás dokážu naučiť.

Ručné práce sú perfektné na oddych.
Ručné práce sú perfektné na oddych.
Zdroj: pinterest.com/buzzfeedpartner/

foto: pinterest.com/buzzfeedpartner/

Čítajte viac:

Uži si zimu naplno: Máme pre teba návod, ktorý ťa nakopne!

Aby sme sa počas dlhých večerov nezmenili na tukovú zásobáreň: S takýmto stravovaním to hravo zvládneme!

Dnes je trend žiť zdravo, ale vedeli ste, že aj z toho môžete ochorieť? Ten strašiak sa volá ORTOREXIA

Zaláskovaná romantika na večer: Ktorý z týchto filmov si vyberiete?