Mladú blondínu zadržali colníci na pakistanskom letisku s deviatimi kilami heroínu v batožine. Vo väzení v Pakistane strávila štyri roky a až v roku 2022 sa vrátila na rodnú hrudu, kde ju snáď už každý pozná pod prezývkou "pašeráčka Tereza“. Ako si všimol Blesk.cz, jej príbeh ľudí naďalej zaujíma, čo Hlůšková využíva a svojmu publiku servíruje rôzne detaily zo svojho života. Vysvetľuje, ako sa do Pakistanu vlastne dostala či ako si zarábala. Najnovšie vo videu na sociálnej sieti HeroHero priznala, že sa živila ako profesionálna spoločníčka. K práci sa dostala vďaka foteniu aktov. "Kamarát mi potom povedal, že tí muži, ktorí budú pri fotení prítomní, po mne asi budú ešte niečo chcieť. A o upratovanie alebo umývanie okien úplne nešlo,“ vysvetlila Tereza.

Spočiatku sa obávala, že by jej prácu spoločníčky mohla komplikovať jazyková bariéra, to sa jej však nepotvrdilo. "Pri práci spoločníčky úplne veľmi hovoriť nepotrebujete. Je potrebné skôr robiť iné veci. Vzdychy ako "ach“ a "och“ sa v každom jazyku hovoria rovnako,“ nešetrila úprimnosťou 26-ročná Češka. "Práca spoločníčky spočíva v tom, že si ju chlap zaplatí a ona s ním chodí napríklad na večere, sprevádza ho na schôdzky alebo s ním letí na dovolenku. Je iba na nej, či s mužom bude spať, alebo nie. Ale ak to tak bude, dostane viac peňazí,“ porozprávala Tereza, ktorá na niektoré skúsenosti spomína v dobrom.

"S jedným mužom som bola naozaj len na pracovnej večeri. Bola som v krásnych šatách, pekne namaľovaná, nemusela som nič hovoriť, dostala som zaplatené a dobre som sa najedla,“ hovorí. Blondína by sa však už k práci spoločníčky nevrátila. "Na jednej strane je to hnus spať s cudzími mužmi za peniaze, zvlášť keď tí chlapi nie sú v tvojej vekovej kategórií a nevyzerajú napríklad ako Brad Pitt. Na druhú stranu som vyrástla a mám úplne iné priority, s ktorými by som to už nerobila. Pochopila som, že peniaze sa dajú zarobiť aj poctivo. Predávať svoje telo iným mužom nie je pekné a tie dievčatá na to potom neskôr zrejme doplatia,“ tvrdí dnes už poučená Tereza. FOTO NAJZNÁMEJŠEJ ČESKEJ PAŠERÁČKY NÁJDETE V GALÉRII.