>>Pozrite sa, aký dokonalý život prezentujú všetci blogeri!<<

Zdanie niekedy naozaj klame a v prípade blogerov to platí na sto percent. Kým navonok pôsobia ako najslobodnejší a najšťastnejší ľudia na svete, pravdou je, že ich práca je omnoho náročnejšia, než by sme si vôbec mysleli. Premýšľali ste vôbec niekedy na tým, aké sú negatíva takéhoto štýlového spôsobu života?

1. POCIT NEBEZPEČENSTVA

Sami viete, aké máte stresy pred letnou dovolenkou. Čo však ľudia, ktorí sú na cestách prakticky celý život, nehovoriac o tom, že cestujú aj do krajín, ktoré nie sú z hľadiska bežpečnosti ani len z ďaleka na prvých miestach. To teda na pocite bezpečia rozhodne nepridá.

2. NEMAJÚ DOMOV

Domov je miesto, ktoré nám dodáva istotu v to, že nech sa deje čokoľvek, vždy sa máme kam vrátiť. Blogeri, ktorí žijú kočovným spôsobom života, takéto miesto nemajú. Žijú prítomnosťou, bývajú v hoteloch, ktoré sú síce plné luxusu, no ten nikdy nenahradí pocit, ktorí sa vám usadí kdesi vo vnútri v memente, keď ste DOMA.

Dokonalá spätosť s prírodou.
Dokonalá spätosť s prírodou.
instagram.com/mylifesatravelmovie/

foto: instagram.com/mylifesatravelmovie/

Viac fotografií nájdete v našej galérii.

3. KAŽDODENNÉ SKORÉ VSTÁVANIE

Dokonalé fotky, pláže a ulice bez ľudí, to všetko nie je len tak. Vyžaduje si to ustavičné vstávanie pred západom slnka, nehovoriac o tom, že za jedinou dokonalou fotkou sa ukrývajú tisíce nevydarených záberov a minimálne pol hodina práce s fotoshopon.

4. VŠETCI, KTORÝCH ĽÚBIA, SÚ ĎALEKO

Jedným z najäčších negatív blogerského životného štýlu je to, že všetkých priateľov, rodinu a tých, ktorých ľúbia, nechávajú doma. Môžu s nimi zostať v kontakte, ale nikdy im to nenahradí čas, ktorý by chceli stráviť doma, v kruhu najbližších a tešiť sa spolu s nimi z každej maličkosti a z každého úspechu.

Za každou dokonalosťou sa ukrýva pár ALE.
Za každou dokonalosťou sa ukrýva pár ALE.
instagram.com/estherjulee/

foto: instagram.com/estherjulee/

Viac fotografií nájdete v našej galérii.

5. NAPRIEK VŠETKÉMU BYŤ FIT KRÁSKA S DOKONALÝM TELOM

Koľkokrát sa vám nechce cvičiť? A to ste doma, v relatívne kľudnom kolobehu života. Viete si predstaviť, že by ste sa mali pravidelne venovať cvičeniu a nejakým pohybovým aktivitám popri tom, ako ste každý týždeň na inom konci sveta? Všetko sa síce dá, ale jednoduché to ani len zďaleka nebude.

Viac fotografií dokonalého blogerského života nájdete v našej galérii .

Čítajte viac:

Úspešná blogerka Lucia: Toto sú moje letné beauty tipy!

VIDEO: Top blogerka Janka poradí, ako cestovať aj za málo!

Blogerka Janka Schweighoferová radí: TOTO su naj darčeky pre cestovateľov

3 slovenské TOP BLOGERKY radia: Hlavne nenápadne

Blogerka roka vám poradí, ako lacno cestovať: Eurotrip len za 80 €? Jasné!