Pamätáte si krásnu rockerku zo SuperStar? Gábina Gunčíková skončila v roku 2011 na druhom mieste. Víťazom sa vtedy stal Lukáš Adamec. To ju však v kariérnom postupe nezastavilo, v ankete Český slávik 2011 sa v kategórii speváčok umiestnila na 28. mieste a odniesla si aj ocenenie Objav roka, píše Nový čas pre ženy.

Pristane jej to, je to kočka! FOTO rockerky Gábiny nájdete v galérii.

Neskôr vydala svoj debutový album Dvojí tvář a na začiatku roka 2012 ju fanúšikovia mohli vidieť v muzikáli Kleopatra. V roku 2013 vyšiel jej druhý album Celkem jiná. A potom sa Gábina kamsi stratila.

Rozhodla sa popracovať na svojom hlase, ktorým začala mať problémy, píše Plus 7 dní. Odcestovala do Ameriky a vyhľadala pomoc známeho hlasového kouča Kena Tamplina. Postupne zvládla nielen správnu techniku hlasu, ale si aj zlepšila angličtinu. Práve vďaka Kenovi sa v zámorí mohla zoznámiť s dôležitými ľuďmi z brandže.

Aktuálne žije v Londýne, našla si tam svoje miesto a dokonca si vytvorila aj svoje útulné hniezdočko. Pozrite si aj jej aktuálne fotografie, nedávno oslávila 29 rokov a je z nej nádherná žena!

Pristane jej to, je to kočka! FOTO rockerky Gábiny nájdete v galérii.